Wyniki wyszukiwania

1. Michał333

londi

Pieniądze rzecz ulotna :D A poza tym żartowałem :)
  2. Michał333

londi

x4 I jeden już ma 3 miasta, się wkurzę i sam sobie zrobie miasto w pół dnia :D
  3. Michał333

londi

tam tak wogóle ochrone ma jeszcze każdy, a ludzie już po 2 miasta mają, kiedyś się z takimi sytuacjami nie spotykałem ;) Ale ja czasu nie mam za dużo na takie cuda, ze 2x dziennie będę się logował pewnie z reguły także za wiele się nie spodziewam. Ale nie zakładam opcji że mnie przejmą :D
  4. Michał333

londi

Jeżeli nie jest umierająca to nie :D No ale mniejsza, zalogowałem się na grepo... Zobaczę co się stanie :)
  5. Michał333

londi

Jakbym się zawiódł twoją obecnością to bym tu nie pisał :) W sumie to pewnego byłem tylko jednego - że nadal będzie tu nasza czerwona :D ale się niedobra nawet nie przywita :(
  6. Michał333

londi

Od wczoraj? :D nie obserwuje, po prostu pomyślałem że wejdę i zobaczę czy będzie z kim pogadać :)
  7. Michał333

londi

No co u mnie... Mój robaczek z sygnaturki się zepsuł i jest mi bardzo smutno z tego powodu :( Nie wiem co mam w tej sytuacji począć. A i szukałem sobie jakiejś gry na wolne chwile, myślałem nawet nad grepo ale chyba wolę się nie uzależniać znowu od tego
  8. Michał333

londi

Cześć Londi, spodziewałaś się mnie tutaj? :)
  9. Michał333

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantóra o puchar admina - TS3 (+) vs Skype (-) 550 przedszkole to w sumie byl fajny okres wiec bawmy sie :D
  10. Michał333

Odp: Awantóra o puchar admina - TS3 (+) vs Skype (-) 546 a nic tam do przedszkola wrocilem :)
  11. Michał333

Odp: Awantóra o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) 542 :)
  12. Michał333

Odp: Awantóra o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) 538 :rolleyes:
  13. Michał333

Odp: Awantura o Punkty - TS3 (-) vs Skype (+) 614 :rolleyes:
  14. Michał333

Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna Hmm, napiszę odpowiedź po raz drugi, nie będę tutaj pisał za dużo, gdyż mam tutaj za mało swobody w wypowiedziach :rolleyes:
  15. Michał333

Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna I gdzie ja mam z wami |ciach| pogadać jak sie nudze? :D
  16. Michał333

Odp: Awantura o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) 624 dzien dobry :)
  17. Michał333

[Zakończone] Kto to? Co to?

Odp: Kto to? Co to? a gdzie w nalesnikach mieso :confused: aktor?
  18. Michał333

[Zakończone] Kto to? Co to?

Odp: Kto to? Co to? omlet
  19. Michał333

Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna ano widzisz, taki bandyta ze mnie
  20. Michał333

Dyskusja ogólna

Odp: Dyskusja ogólna dobrze wiesz ze to jest spam ; ) a na gt sam sie juz wpuscilem ale nie wiem po co :confused: