Wyniki wyszukiwania

1. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja wiem, co się ruszy. Kontynuacja haniebnego złomowania się.
  2. [Zakończony] Gracz Roku 2020 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

a) dunker, Messyna b) Doctor Strange c) Doctor Strange Zgłaszam tę kandydaturę z kilku powodów. Zawodnik, którego przedstawiać szerzej nie trzeba. Nadał zupełnie innego znaczenia pojęciu cuda -nomen omen - na cudakach. A jak sypał cudaki... Gdyby nie On, świat by się skończył znacznie...
  3. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Like oddany, może jakoś przeżyję :) A merytorycznie to się zobaczy, kto wygra. Dostrzegam elementy skruchy, bo kilka tygodni temu już na forum nas pogrzebaliście. Morale u nas padło, czy jakoś tak... Teraz już dostrzegacie możliwość, że nie wygracie.
  4. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zacznij może propagandysto królikowy rodem z tvpis od napisania mojego nicka bez błędu. Z coraz mniejszym poważaniem, dunker
  5. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

A co ja takiego zrobiłem ? Zacząłem wioski zabierać na waszej wyspie, bo o to w tej grze chyba chodzi. To ściągnęliście moralowca, wsadziliście mu deffa za murek i zaczął mnie złośliwie po nocach budzić. Wysyłał ataki co kilka minut albo wysyłał i cofał. To znalazłem lekarstwo, jak się okazało...
  6. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czekamy jeszcze na wpisy innego kolegi, jakieś podsumowanie z rapkami itd. :D
  7. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie bądź taka skromna. O Tobie też akapit by był :P
  8. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kolona bym nie miał, gdybym miał inny rozkład dnia i bym pomyślał trochę :P Albo miałbym jakąś szansę na obronę. Tak czy siak po wiosce.
  9. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Gratuluję, błędy przeciwnika trzeba wykorzystywać.
  10. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Wróbelki ćwierkają, że Pani strateg.
  11. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jakiś nocny serwer nam się zrobił :D
  12. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pokaż mi naszego moralowca za murem, który w nocy lata co kilka minut. Bo ja o takiej sytuacji piszę. Gram w to wiele lat i większość z Was mnie zna. Nie można mi przypisywać latania po nocach, fejkowania, gradowania, nawet nie latam za dnia by trafić jakiś off. Mnie interesuje rywalizacja...
  13. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Już ci wyjaśniam. Zaczynałem na czerwonej wyspie z 1 wioską. Gdy podbiłem kilka wiosek nagle Predi oddał wioskę moralowcowi. Dokładnie tak samo uczynił na innym morzu. Też oddał moralowcowi. O ile poprzednie zasady gry czyniły takie bawienie się zasadnym, o tyle teraz taki moralowiec nie ma...
  14. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ależ ja tylko odpowiadam na zaczepki Waszego moralowca. Gość co kilka minut puszcza po 30 koników na wyspie w środku nocy. No to ja dostosowuję się do poziomu jaki prezentujecie. Spróbujcie może pozabierać wioski na żywca - to naprawdę frajdę daje. Ale jeżeli odpowiedzią na utratę wiosek jest...
  15. Problem z Agora

Jeżeli dzięki temu złomowania nie będzie, to jestem za :)
  16. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Miał przeżyć tylko 1, ale 5 też może być ;)
  17. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Rozumiem, że jak jest murek, to art. 279 § 1 kk ? ;) Kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
  18. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Tak było :)
  19. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jestem jak Oleksy, wszędzie potrzebny :D
  20. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

A opór taki, że kolony na 1 hopku ledwo wchodzą ;)