Wyniki wyszukiwania

1. Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pisanie w tej grze o honorze to jak proszenie dziwki o wierność xD
  2. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Pamiętam Baris taki świat, to były fajne czasy XD
  3. Sytuacja na świecie Olint

ten świat jeszcze żje czy umarł śmiercią naturalną
  4. [Zakończony] Statki

A7-B4-C8-D2-D10-E6-F1-G3-H9-I5
  5. Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale co tu pisać konkretnego uszatki robią akcje z sojusznikami na kohorte a kohorta robi akcje na uszatki ani mru mru i tymczasem. Założył się 2 dwie duże koalicje które podzieliły świat małe sojusze się wykruszyly. W sumie dopiero świat się normuje i stabilizuje. Były już świńskiej zagrywki jak...
  6. Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ech te konszachty :( Ech te masy wysyłane przez koalicjantów do graczy sojuszu zaprzyjaźnionego i oczernianie jego rady do graczy :( no i te wszystkie układy :( A nie to przecież stare dobre grepo xD
  7. Dyskusja na temat zimowej Grepolympii.

Pytanko na stronce US i PL jest informacja ze Laury powinny się zaczynać od 70 lecz niestety ale zaczyna się od 50. A więc czy to błąd na stronie czy błąd w grze. Prosiłbym o sprostowanie przed zakończeniem eventu.
  8. Sytuacja na świecie Olint

Mam prośbę, może ktoś się skontaktować z Pelcia żeby się do mnie odezwała, zmieniałem tel i numery mi poszły
  9. Dyskusja na temat Grepolympii.

Świat Olint Czy coś wiadomo w temacie event się kończy a nic nie słychać
  10. Sytuacja na świecie Olint

Yavus, nie chce wychodzić jako obrońca Tomka czy coś w tym stylu. Lecz z tego co widzę dużo osób pisze jakieś rzeczy typu nielegalne, boty itp Tylko jak się powie żeby to udowodnił czy cokolwiek jakoś ukazał poparł swoje argumenty to raptem temat się zamyka i wchodzi odpowiedź każdy wie, nie...
  11. Sytuacja na świecie Olint

Rozwiń myśl nielegalnymi sposobami bo zaintrygowałeś mnie tym, dość poważne zarzuty stawiasz czy posiadasz jakieś dowody ??
  12. Dyskusja na temat Grepolympii.

Event bardzo fajny tylko fajnie by było jakby strona została poprawnie zaaktualizowana oficjalna grepolis, gdzie jesteśmy przenoszenie po wciśnięciu znaku zapytania. ;/ Do czego zmierzam na stronie jest informacja: "Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 08:42, 20 cze 2019." Przy czym całkowicie...
  13. Sytuacja na świecie Olint

Zgadzam się ze wszystkim o czym piszesz, tyle ze jest mały problem wszyscy mówią o koalicjantach a między sojuszem Krąg Kumbaya a sojuszem XXXX nie było koalicji jedynie Pakt o Nieagresji. Nie wiązały nas żadne sojusze militarne tym bardziej w deffie czy offie jedynie było porozumienie ze się...
  14. Sytuacja na świecie Olint

W gwoli ścisłości w momencie pisania z Yavusem byliśmy oddzielnym sojuszem który nie prowadził żadnych działań militarnych z Karkówkami więc ciężko to nazwać brataniem się z wrogiem więc wypraszam sobie my byliśmy brązowi dla was wy dla nas. Rozmawiać i pisać o czymś a wdrażać coś to już jest...
  15. Sytuacja na świecie Olint

Żeby mi zależało na tym, wiem ze to sarkazm, mam dość tej gry kiedyś inaczej to wyglądało był szacunek do wroga. Teraz to jest tylko rzucanie gównem na prawo i lewo. Szczerze myślałem że community tutaj jest normalniejsze ale widać "myślał indyk o niedzieli a w sobote łeb mu ścieli" A...
  16. Sytuacja na świecie Olint

Raczej sojusz bez kręgosłupa moralnego, który pisze o honorze i uczciwej grze a sam postępuje w taki sposob ze nawet w cywilizowanym języku brak słownictwa by to określić. Lecz jedno mnie cieszy Yavus pokazał że wygrywać nie umie uczciwie tylko używa brudnych sztuczek, gdzie sam wszystkim...