Wyniki wyszukiwania

1. Aneta34sos

[Nowość] Nowość- ulepszenie podglądu

Mam propozycje co ułatwiłoby manewry co do podglądu poleceń wojsk, na tą chwile przy ośmiorniczce jest widoczny ruch wojsk z danego miasta dot. ataku i wsparcia, i dopiero po dopłynięciu widać ile tego jest Nowością byłoby podsumowanie jeszcze przed dopłynięciem do wspieranego czy atakowanego...
  2. Aneta34sos

[Wyjaśnione] usuwanie konta z innych światów

Witam serdecznie mam pytanie czy mogę usunąc konto z innych światów ? Przypadkiem otwarły mi się dwa na które nawet nie wchodzę i zależy mi żeby je usunąć, czyli całkowicie tam się zrobić "szarakiem" , ale tak żebym na tych światach co grała zachować konta? wiem że w ustawieniach jest opcja...
  3. Aneta34sos

[Wyjaśnione] ewent kręg inkantancji

Witam a gdzie znajdę listę mikstur z kręgu inkantacji?
  4. Aneta34sos

[Pytanie] Gracz Roku

Witam wszystkich dawno mnie tu na forum nie było (zapomniałam hasła :)), Ale nadszedł ten czas by zadać pytanie, jak i kiedy przyznajecie /albo uznajecie danego użytkownika jako GRACZA ROKU?
  5. Aneta34sos

[Wyjaśnione] dezaktywacja urlopu

Już nie wiem gdzie pisać żeby dostać odpowiedz i dodatkowe informacje na temat urlopu, Przypadkiem (z niewyspania 2h snu) dokupiłam za złoto dodatkowe dni urlopu a nie chciałam a później żeby to jakoś odkręcić, aktywowałam urlop, w rzeczywistości nie chce brać urlopu, prosze go dezaktywować i...
  6. Aneta34sos

[Ulepszenie] Misje wyspowe

Byłoby dobrze gdyby misje wyspowe pojawiały się częściej, a przede wszystkim te z przyrostem łask, dla tych co są "rozwinięci" i mają w deff/off mity jest to szansa na szybsze stworzenie wojska, czy w przypadku ataku/obrony na skorzystanie z zaklęcia. Pozdrawiam Aneta