Wyniki wyszukiwania

1. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Azir mówi ci to coś? ;P Ano dziwi mnie robie ala bunkrów na froncie w promieniu każdej wyspy od frontu nie wiem czym oni będą deffować na evencie i co odbijać :) A już myślałem, że będę musial przestawić wioski na deff ląd lubię jak ktoś idzie mi na rękę Najlepszy ten mefisto jest zgrywał...
  2. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Ja sobie tak teraz myślę czy brygady nie pomyliły systemów?
  3. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

Fajnie sie to czyta niech kontynuują :rolleyes:
  4. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Dyme

bambos daj mi twój nick w grze na priv, bo inaczej to my chyba tutaj nie pogadamy :)
  5. -Krwawy Rycerz-

Pella party

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Pella party Pella jest już przereklamowana, zostały same nooby, które podbijają szaraki i nieaktywnych oraz ci, którzy desperacko próbują odbić cudaki i zdobyć koronki XD ja teraz wyczekuje na świat z takimi ustawieniami jak pella, bo swego czasu bardzo przyjemnie się tam...
  6. -Krwawy Rycerz-

Doborowy Strateg - głosowanie

Odp: Doborowy Strateg - głosowanie Ja osobiście nie wiem na kogo zagłosować...... Ale jak tak patrzę to zagłosuję na gracza Azir99, zna mechanike gry i gram u niego w sojuszu na kalidonie gdzie z powodzeniem prowadzi Trupy Fantomu. Natomiast jego porównanie na kalidonie pomiędzy pw, a punktami...
  7. -Krwawy Rycerz-

[Wyjaśnione] Jak zrobić screen mapy i wrzucić go na forum sojuszu?

Mam pytanko, odnośnie screena. Otóż zrobiłem mapkę, skopiowałem za pomocą prnt scrn i wrzuciłem do painta. Potem wiem, że na jakiejś stronie wrzucało się to z tym, że zapomniałem nazwy tej strony, bo miałem dłuższą przerwę i wypadła mi nazwa strony, a teraz jej znowu potrzebuję. Poratuje...
  8. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Długość szkolenia zamiast 2 tygodnie to tylko tydzień ;) ja wejde się porozgladac i może zostanę :) w każdym razie na pewno nie będę się pchal do centrum, bo by mnie rozszarpali patrząc na dzisiejsze możliwości w grepo :p
  9. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Ziomus tyle to i ja wiem :D mi chodzi o prędkość rekrutacji/budowy, mam nadzieje ze nie tak jak baris ;/
  10. -Krwawy Rycerz-

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Chyba się wybiore na ten świat, czy ktoś zorientowany wie może czy długość budowy/rekrutacji będzie na bazie świata baris gdzie wprowadzili tą debilną opcje ukończenia budowy i rekrutacji w trybie natychmiastowym. Bo jeżeli wojo nie będzie się budowalo tygodniami to jest ok i...
  11. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Zgodzę się tutaj, "Pomoc dla swoich, szacunek dla wroga", tak to jakoś chyba szło w każdym razie wiemy o co chodzi..... Porażki, niepowodzenia innych, nie powinniśmy się nabijać, publikować to itd..... Jest to bynajmniej nie na miejscu i jest to osobista...
  12. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum haha niech każdy se kupi maść na ból //ciach// i bedzie dobrze :D
  13. -Krwawy Rycerz-

Gry na konsole

Odp: Gry na konsole fifa 15, teken, need for speed to są moje ulubione gry na konsolę i bardzo fajnie gra się multiplayer ;d
  14. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Kolego drogi mówię to co widzę, a widzę to, że wielkie sojki się bratają i klepią słabszych :p okupacji akatsuki gdzie wprowadzili 3000 birem we 3 sojki nie umieliście rozbić tej okupacji :p i powiedz mi gdzie napisałę, że P.N.S.A pomagają SG i federacja...
  15. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Z tego co widać to tak, łoi ich ostro Akatsuki i MDG, akatsuki mają jaja tak jak tsunami i walczą sami a napierają na nich 3 sojusze z topki, SG, P.N.S.A i federacja, a z tego co widzę to całą wyspę ostatnio wyrwali federacji patrząc na staty, jest ich 31 a...
  16. -Krwawy Rycerz-

Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Nie to miałem na myśli, źle się troche wyraziłem.......
  17. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Przepraszam bardzo, ale ja tu żadnego sojuszu nie nazwałem masówką. Jeżeli tak twierdzisz to daj mi cytat gdzie tak napisałem.... Napisałem na temat xxxx, że są dwulicowi, bo są..... I do tego tchórzliwi, pod paktem robili koalicję i namawiali do wojny z bumami...
  18. -Krwawy Rycerz-

[Wyjaśnione] Strzałki- misje

Odp: Strzałki- misje Ok, już mam dzięki :)
  19. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Wiesz co..... To ty zamilcz..... Owszem prowadziłem sojusz na pelli *NOCNI FARMERZY*, ale nie był on żadnego rodzaju masówką, nie grałeśs, nie pamiętasz gdzie to było to się nie odzywaj sklerotyku jak sobie nawet nie chcesz przypomnieć i nie pamiętasz gdzie to...
  20. -Krwawy Rycerz-

Odp: Sytuacja na świecie Zakros O którym sojuszu, świecie mówisz i do czego zmierzasz?