Wyniki wyszukiwania

1. Czas okupacji na Świecie Nysa

A nie pamiętam żebym się chwalił że jestem nie wiadomo jakim graczem wręcz przeciwnie, jestem słaby... i wiem o tym ja, Ty i wielu wielu innych..... ale to nie powód by kasować wiadomości, po których ktoś płacze... :))
  2. Czas okupacji na Świecie Nysa

Ale Ty masz chyba jakąś fobie.... tego już nawet czytać nie idzie.. umiesz coś napisać bez nazwy Mulard albo Grenwar???
  3. Sytuacja na świecie Katania

nie walnie szaraków... :)))
  4. Walki na świecie Katania

no taki to świat teraz.... wiem wiem słup pisze.... ale tak tu jest.. :)) c13fd30d763300fa94c4f98443092e42
  5. Sytuacja na świecie Apollonia

a o Tego Lucka chodzi?? :D:D:D
  6. [Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego. Witam... Czytam i trochę się przeraziłem tym co przeczytałem.. Gram w Grepo od Delty... trochę czasu, gdzie byłem w top 30 ataku jak skończyłem grę.. i nigdy by mi nie przeszło przez głowę by rozwalać swoje wojo by zdobywać PW...
  7. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja i papieża nawet..... :)
  8. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja cóż.. pozostanę szarą eminencją.. hehe
  9. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja zdrówko.. ale jest pięknie przy NBA i piweczku.... gwiazdkaAdaśkogwiazdka też lubię piłkę ale nie mam gdzie oglądać ligi argentyńskiej... chyba że tu o argentyńskiego kosza chodzi??? nie wiem no... :)
  10. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja no i o to chodzi.. a ja pooglądam sobie NBA.. Gortat gra więc i emocje będą :)
  11. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja oj tam oj tam... każdy kiedyś śpi.. nawet Ty :)
  12. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja a Ty to nigdy chyba nie śpisz.. :) zdrówko
  13. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja a ja dalej będę sobie domki budował przy zwierzynie.. (Żubrze)... zdrowie gracze.. chlup :))
  14. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja no coś tam pobudujemy :)
  15. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja Cześć Phirit.. cóż tam dobrego?? :) A widzę że i Tyk Tyk Boom swoje dwa grosze dorzucił :))
  16. Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja

Odp: Nowy sojusz na urodzinowy serwer Grepolis - Ogłoszenie/Dyskusja to może i ja zagram.. ale mnie nikt nie zna... więc sobie coś zbuduje i tyle.... :)
  17. Sytuacja na świecie

... nic nie trwa wiecznie... więc prędzej czy później i ta gra się skończy...a hodując procarzy,łuczników i resztę nic się nie osiągnie.. rozwiązując pakty zostało przyśpieszone to co nieuniknione więc koniec nudy i można cała siłę skupić na Norki... będzie fajna jazda... a tak poza...
  18. Sytuacja na świecie

.... Lolo nie odłączaj kabla.. jeszcze troszkę zabawy nas czeka.... hahahah
  19. Sytuacja na świecie

.... hahha ja tam lubię walczyć... mrówy.. tytani... i inni... czekam i zapraszam :)))