Wyniki wyszukiwania

1. -Krwawy Rycerz-

[Wyjaśnione] Jak zrobić screen mapy i wrzucić go na forum sojuszu?

Mam pytanko, odnośnie screena. Otóż zrobiłem mapkę, skopiowałem za pomocą prnt scrn i wrzuciłem do painta. Potem wiem, że na jakiejś stronie wrzucało się to z tym, że zapomniałem nazwy tej strony, bo miałem dłuższą przerwę i wypadła mi nazwa strony, a teraz jej znowu potrzebuję. Poratuje...
  2. -Krwawy Rycerz-

[Wyjaśnione] Strzałki- misje

Hej, czy jeżeli zaakceptowałem misję to mogę jakoś wyłączyć te strzałki podpowiadające???? Bo nie mam zamiaru robić sobie festynu i marnować na niego surki, a ta strzałka lekko powiedziawszy mnie denerwuje, gdyż bardzo utrudnia mi gre, bo co chwila mi wyskakuje strzałka, żebym wszedł do miasta i...
  3. -Krwawy Rycerz-

*wybrańcy*

Witam wszystkich! Chciałbym zaprezentować sojusz *WYBRAŃCY* przychodzimy z pelli. Jesteśmy zgraną ekipą i coś razem ugramy. Początkowo na pelli byłem założycielem sojuszu *Twierdza* ale to było moje takie sobie granie czyli, żadne. Zrobiłem sobie masówkę, zostałem podbity, bo mi nie zależało...
  4. -Krwawy Rycerz-

[Ulepszenie] Targowisko- minimalna oferta na rynku- 1000 surowców

Hej mam już moją 2 propozycję. Otóż niektórzy poszukują dobrej oferty na targowisku, no i trzeba przedrzeć się przez kilkadziesiąt stron, bo np. ktoś zrobił 40 takich samych ofert, których oferuje 100 jakiegoś surowca. Nie byłoby z tym problemu, ponieważ w każdym mieście jest targowisko na...
  5. -Krwawy Rycerz-

[Nowość] Targowisko- oferty mojego sojuszu

Hej mam taką propozycję. Skoro jest w targowisku opcja sporządź ofertę tylko dla mojego sojuszu to można by zrobić w targowisku nową zakładkę "Oferty mojego sojuszu" byłyby tam tylko oferty sporządzone tylko dla mojego sojuszu. Co wy na to?
  6. -Krwawy Rycerz-

-Krwawy Rycerz-

Na forum jestem nowy, ale w grze weteran :) pytajcie o co chcecie. Pozdrawiam Bartek
  7. -Krwawy Rycerz-

*Twierdza*

W sojuszu obowiązują dwie żelazne zasady 1. Szacunek dla siebie nawzajem 2. Pomoc wzajemna w razie potrzeby Rekrutacja -Krwawy Rycerz- Na wiadomości typu: moge do soja? Nie dostaniesz odpowiedzi! Nie wiesz jak nas zainteresować? Najlepiej nie pisz. Wymagania Doświadczenie Aktywność Próg...