Wyniki wyszukiwania

1. f i l i p

[Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

2. f i l i p

Świat o prędkości 10

tyle, że stare propozycje się wypaliły ( albo nie wypaliły ) a nowych brak stąd też forum zamiera ponownie
  3. f i l i p

Rozmowa Ogólna

1 września pojawiło sie nowe ogłoszenie : porządki na Forum szczerze, to spodziewałem się jakiś zmian a tylko jeden wątek został podniesiony dotyczący identyfikacji kont i graczy czy coś może przeoczyłem ?
  4. f i l i p

Świat o prędkości 10

cóż , te 30 głosów łącznie, świadczy o tym , że pomysł nie budzi entuzjazmu wg. mnie jest zbyt ogólny ponadto szybkość spowoduje , że INNO mało zarobi więc nie ma co dalej tego wątku ciągnąć gdyby to była propozycja szybkiego krótkiego serwera bez golda i z innym zakończeniem , to może...
  5. f i l i p

Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

hej ! kto to Adaś ? kto to Tuptuś ? ten Adaś to przewija się w wielu forumowych tematach bo czasami mam wrażenie , że te posty piszecie pod siebie
  6. f i l i p

Dyskusja na temat Puszki Pandory.

he,he,he szczerze to sam się zastanawiałem nie tak dawno na reakcją NIE LUBIĘ
  7. f i l i p

Dyskusja na temat Puszki Pandory.

Pandora Pandorą , ale następny event to zapewne Krąg Inkantacji , który wystartuje po starcie nowego serwera a z uwagi na fakt, że INNO liczy zapewne na ogromne wpływy z tego kolejnego eventu, bo niestety on jest drogi dla graczy , więc aby nam popa wystarczyło na mity , to czasami możemy...
  8. f i l i p

Rozmowa Ogólna

wykrakaliście Alfa ponownie ma Gryfa ale zakładać należy , że tylko na chwilę
  9. f i l i p

Rozmowa Ogólna

no to poczekają do czasu zakończenia pandora Od 21 września (10:00 czasu serwera) do 4 października (23:59 czasu serwera) możecie odkryć ... więc nowy serwer najwcześniej 7.października
  10. f i l i p

Rozmowa Ogólna

Co dzisiaj "rzucili" , że taki tłok na forum ? Wszystkich: 88 (zarejestrowanych: 26, gości: 62)
  11. f i l i p

[Nowość] świat bez golda

proponuję zastanowić się jak zwiększyć frekwencję na tym forum zarejestrowanych graczy ponieważ np teraz wygląda to następująco : Wszystkich: 68 (zarejestrowanych: 16, gości: 52) a chyba gość nie może się wypowiadać ani też głosować ma ktoś jakąś merytoryczną propozycję ? wiadomo, że na...
  12. f i l i p

[Nowość] świat bez golda

INNO patrzy globalnie , więc jeżeli podobne sugestie nie pojawią się w innych krajach , będzie tak jak dotychczas czyli NIE , więc szkoda czasu . Jednak gdyby zasugerować na początek serwer międzynarodowy jako rozgrywkę pomiędzy Państwami , wtedy byłby to pierwszy krok aby jakoś się zrzeszyć...
  13. f i l i p

Świat o prędkości 10

koncepcja tak szybkiego serwera jest ciekawa jednak może warto pomysł rozwinąć o ramy czasowe np. rejestracja na taki serwer już 5 dni przed datą startu ( w chwili startu serwera zarejestrowani gracze dostali by powiadomienie ) start serwera pomiędzy eventami 3 miasta startowe każde na...
  14. f i l i p

[Forum] Spamer miesiąca/Maskotka Forum

za a nawet przeciw jednak spamerzy niech spamują w tematach przypisanych do karczmy a nie w merytorycznych gdzie zaśmiecają tematy bo wtedy proponuje punkty ujemne ;)
  15. f i l i p

Dyskusja na temat nowego świata

aby poprawić np. statystyki forum głównego
  16. f i l i p

a tak swoją drogą czy jakis serwer za chwilę bedzie sie kończył lub wejdzie w ostateczną rozgrywkę ? bo może stąd to opóźnienie w starcie ( aby "przytulić" wiecej graczy ) pytam bo obecnie nigdzie nie gram
  17. f i l i p

skoro mamy jeszcze 3 tygodnie do nowego świata to czy pojawią sie jeszcze jakieś pytania ze strony INNO czego by oczekiwali gracze na tym nowym tak bardzo oczekiwanym serwerze z nowym systemem podboju ?
  18. f i l i p

:) obstawiam 22 września ( event skończył sie 13.09 i aby kolejny mógł wystartować 7 dni po starcie nowego serwera , nie będą zbyt długo czekać )
  19. f i l i p

a tak swoją drogą , jaki by chcieliście czas bonusu nocnego ? alpha by chciał bez bonusu ja tam preferowałbym 22-6
  20. f i l i p

Promocja +100 % do zakupu złota nie trafiła mi się nigdy przez 5 lat gry gdy skakałem z serwa na serw. Jednak w tym roku zrobiłem sobie 2x trzytygodniową przerwę od grepo i gdy wchodziłem na 2 ostatnie serwy aby tylko pohandlować to 2x otrzymałem ten bonus. Więc jak chcesz tę premke to...