Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Olint

Teraz mnie zaskoczyłeś. Wydawało mi się, że celujecie w komplet, a w najgorszym wypadku w 4. Z naszej (albo bardziej z mojej) perspektywy wyglądało to tak, że to Wy zgarniecie całą pulę. Może dlatego udało nam się zwyciężyć? Wszyscy spięli się tak żeby pokrzyżować plany faworytom i o dziwo...
  2. Sytuacja na świecie Olint

Coś mi się wydaję że tym razem będzie bardzo wyrównanie.
  3. Top15 sojuszy

Wrzuci ktoś jakieś podsumowanie? Może być stronnicze i mało obiektywne. Nieważne, byleby to forum trochę rozruszać.
  4. Sytuacja na świecie Olint

Według mnie jest bardzo wyrównany (szkoda tylko, że kolejny raz to walka między dwoma frakcjami) i przez to może sprawiać wrażenie nudnego. Po prostu trzeba mocno się napocić żeby zorganizować jakąś akcję zakończoną spektakularnym sukcesem stąd też niewielkie zmiany na mapie. Zastanawiam się...
  5. Sytuacja na świecie Lapitos

Wytłumaczy ktoś prostymi słowy o co nagle tyle szumu?
  6. Sytuacja na świecie Olint

Wszyscy rzucają kamieniami w dinoz... w dzbany. Nie mają czasu na dyskusję.
  7. [Zakończony] Świąteczne Porządki

1. Kiedy będę widział czy błąd zgłoszony przeze mnie został rzeczywiście zakwalifikowany jako liczące się zgłoszenie? 2. Czy będzie jakiś ranking żeby na bieżąco śledzić poczynania swoje oraz innych uczestników? 3. Czy mogę założyć jeden wątek na forum i go edytować po prostu dopisując kolejne...
  8. Sytuacja na świecie Lapitos

@ Bruce Lee To tak można? Kusząca propozycja, ale to takie trochę pójście na skróty. Niemniej jednak na pewno mocno się zastanowię nad taką opcją. Nie ma tu: https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Ponowny_start nic o bonusie do rozbudowy. Reszta się zgadza.
  9. Sytuacja na świecie Lapitos

Dziekuje za odpowiedz. Tez myslalem o 3 dniach. Do zobaczenia wkrotce.
  10. Sytuacja na świecie Lapitos

Cześć Już kiedyś pytałem o podobną kwestię w innym wątku i mam nadzieję, że pomożecie i tym razem. Przy takich ustawieniach świata kiedy (ile dni po starcie) powinienem zacząć żeby nie stracić zbyt wiele do czołówki, trafić tam gdzie będzie się coś działo, ale jednak nie w sam środek...
  11. Sytuacja na świecie Byllis

A kiedy nalezy sie jej spodziewac? Zakladajac ze zaden sojusz nie bedzie specjalnie opoznial.
  12. Sytuacja na świecie Byllis

EC juz ruszyla?
  13. [Wyjaśnione] Wydarzenie "Spartańscy Zabójcy"

Odpowiedź z supportu: Witaj Stachu1983, dziękuję za kontakt z obsługą gry. Sklep powinien być czynny przez dwa dni. Wiemy o tym, że zniknął i się nie pojawił. Zgłosiliśmy to do techników. Pracujemy nad naprawą. Sklep wkrótce będzie dostępny. Przepraszamy za utrudnienia. W razie innych zapytań...
  14. [Wyjaśnione] Wydarzenie "Spartańscy Zabójcy"

Cześć Przepraszam jeśli temat w złym wątku. Jeśli nic nie pomieszałem to wczoraj pojawiła się informacja odnośnie zakończenia bieżącego wydarzenia. Jeśli dobrze przeczytałem data odbiór trofeów to 26.02.2018, ale sklep z nagrodami powinien być otwarty jeszcze przez kolejne dwa dni. Rano...
  15. Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

Pewnie większość z tego co napiszę była bezpośrednio czy pośrednio poruszana przez moich przedmówców, ale chciałbym dorzucić do dyskusji swoje trzy grosze. 1. Jeśli warunkiem zwycięstwa ma być posiadana ilość miast to należałoby przede wszystkim ograniczyć "łatwość" zakładania nowych miast...
  16. [Omawiane] W jakim stopniu szybkość świata wpływa na rozgrywkę?

Cześć Chciałbym poznać Wasze opinie na pytanie zawarte w tytule wątku. Mianowicie "W jakim stopniu szybkość świata wpływa na rozgrywkę?". Nie interesują mnie na razie kwestie związane z prędkością jednostek czy handlu, chciałbym skupić się jedynie na prędkości samego świata. Nie jestem jakimś...
  17. Sytuacja na świecie Farsala

No proszę, a podobno nie opłaca się rozbudowywać miast "na maksa".
  18. Sytuacja na świecie Farsala

Bardzo dziękuję Shannqa. Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło.
  19. Sytuacja na świecie Farsala

Nie tak brzmiało pytanie. Zresztą nieważne. Może ktoś z innych forumowiczów będzie w stanie to wyjaśnić.