Wyniki wyszukiwania

1. WlaZiek

OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - - nowy - X Zakończenie: - cuda - X - dominacja - Morale: - tak - - nie - X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - X - 4 - szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - X - 4 - handlu: - 1 - - 2- - 3 - X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - X Ilość...
  2. WlaZiek

Sytuacja na świecie Lapitos

alphahydranoid, raczej jestem nic nie znaczącym randomem :) Podobała mi się ta licytacja o kretów i nie chciałem, żeby Kapitan ją przerywał Awanturnicy stracili do wczoraj koło 28 miast na rzecz Cenzury, w drugą stronę może z 5 poszło Jeśli doliczyć do tego przejęcia Spiochów i Kohorty, to 100...
  3. WlaZiek

Sytuacja na świecie Lapitos

A ten swoje... Kalkulator polecam [USUNIĘTO]
  4. WlaZiek

Sytuacja na świecie Nysa

Mały popyt, duża podaż
  5. WlaZiek

[Wyjaśnione] boskie zmysly NIE DLA WSZYSTKICH

Odp: boskie zmysly NIE DLA WSZYSTKICH Cała ta sprawa została przewałkowana w temacie Kiedy koniec projektu Grepolis?
  6. WlaZiek

Sytuacja na świecie Baris

Odp: Sytuacja na świecie Baris Na start potwierdzę Twoje domysły, byłem radnym i teoretycznie nadal nim jestem :) Nie rozumiem po co opisujesz Nam całą Twoją historie, jak to cały świat obrócił się przeciwko Tobie, ale skoro tak, to odwołam się do tego postu... Nie traktuj moich...
  7. WlaZiek

Odp: Sytuacja na świecie Baris Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że FO jest po to żeby "prowokować niepotrzebne sytuacje", a gra się w grepo żeby "naskakiwać na przeciwników"... Może się mylę, może jestem jakiś głupi i niedorozwinięty... nie mnie oceniać. Jeśli tak uważasz, to wytłumacz mi...
  8. WlaZiek

Odp: Sytuacja na świecie Baris Bardzo rzadko się wypowiadam na FO, ale dzisiaj złapała mnie taka wena twórcza.... Szanowny Panie Kajko, po co Ci to wszystko? Rzucanie bez sensu statystykami (swoją drogą szacun, ze chce Ci się to liczyć), prowokowanie niepotrzebnych sytuacji i naskakiwanie na...
  9. WlaZiek

Wskaż błąd

Odp: Wskaż błąd Podbój przez "u" w spisie treści po lewej stronie oraz odwrócona kolejność "budynków" i "bonusów" w Indeksie artykułów (Przydatne strony)
  10. WlaZiek

Odp: Sytuacja na świecie Baris Nie rozumiem w czym problem... INNO pierwszy raz zorganizowało pokój w trakcie świąt Wielkanocnych (za co, swoją drogą, bardzo Ich chwalę), więc w trakcie świąt każdy mógł odwiedzić rodzinę, podzielić się jajkiem, itd. nie czując ciągłych wibracji w kieszeni. Ale...
  11. WlaZiek

Szczęśliwa Siódemka - dzień 7

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 7 3227.
  12. WlaZiek

Baris Party

Odp: Sytuacja na świecie Baris Kaktus fajna rzecz.... pod warunkiem że igieł nie ma A z tą nudą to niestety muszę się zgodzić, ciekawsze już są wyścigi ślimaków... PS. Nooo ta dyskusja o kaktusach, może być przez niektórych dwuznacznie zrozumiana ;)
  13. WlaZiek

Baris Party

Odp: Sytuacja na świecie Baris Łeee... Ja tu wchodzę z myślą, że kajko znowu się piątką z matmy pochwalił albo SGG z Psycholami kłócą się o jakąś spektakularną akcje/obronę, skoro tyle nowych postów. A tu widzę dyskusja o wyższości fikusa nad kaktusem Przynajmniej jakoś FO się ożywiło, bo...
  14. WlaZiek

Szczęśliwa Siódemka - dzień 5

Odp: Re: Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 5 3227.
  15. WlaZiek

Szczęśliwa Siódemka - dzień 3

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 3 3227 :>
  16. WlaZiek

Szczęśliwa Siódemka - dzień 2

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 2 3227
  17. WlaZiek

Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 3227
  18. WlaZiek

[Szóste urodziny Grepolis] Kartka Urodzinowa

Odp: [Szóste urodziny Grepolis] Kartka Urodzinowa Ajajaj... moglem pobawic sie w paincie i podeslac jakas kartke, chociaz 200 zlotka bym wygral :(
  19. WlaZiek

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Nowy świat I dlatego teraz prawdopodobnie zrobia nowy podboj :)
  20. WlaZiek

[Wyjaśnione] badanie

Odp: badanie Ale jak się kamiennym gradem zburzy akademie to mimo ujemnych punktów badawczych badania zostają.