Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Kos

Wpadłem na chwilkę poczytać co nowego się dzieje na Kos, bo klikanie w wioski na świecie 1x mnie zbyt absorbuje i mam tylko 10 minut. Po raz kolejny gracze nielubiący SiH zniszczyli moją pewność siebie. Przez to nie zagram w SiH już nigdy! Wolę grać na innych światach, tam dostawać łomot i...
  2. Sytuacja na świecie Kos

Era ruszyła, ale jest pod kontrolą. Motzej dobrze napisał zgodnie z przysłowiem: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Ci, którzy chcieliby zagrać przeciwko SiH trzeba niestety rozczarować. Dużo graczy kończy z Grepolis. Kos to była ostatnia szansa, żeby się spotkać.
  3. Sytuacja na świecie Kos

A ja myślałem,że każdy to zrozumie. No cóż....chodziło mi o stwierdzenie,że staty na Kosie wszystko wyjaśniają w kwestii mojego wyboru. Dla mnie najlepszy gracz to gracz z czołowymi statystykami i nie będący przywódcą sojuszu (przywódcę wykluczam,bo głosowanie na niego przypominałoby mi tyranię...
  4. Sytuacja na świecie Kos

No właśnie diablica77 dobrze to opisała. Jesteśmy zdyscyplinowani, czekamy na rozkazy i je wypełniamy najlepiej jak potrafimy. Jeśli padnie rozkaz atakować Wojtasa to tak zrobimy. Do tego czasu polatamy po łatwych celach szukając dużej ilości pw co przełoży się na sloty, które można...
  5. Gracz Roku 2016 - typowanie

a) bloodhoundgang b) jakow124 c) jakow124 d) No bo to taki dobry gracz. Nie mogę podawać szczegółów. Tajne przez poufne.
  6. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Hmmm...czasami tu zajrzę poczytać jakim błotkiem lub kwiatkami się ludzie obrzucają nawzajem...a każdy z osobna ma najświętszą rację...podzieloną i znajdującą się po przeciwnych stronach barykady...jedni wygrali świat, drudzy nie dali...
  7. Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella Sytuacja na Pelli ciekawa hahaha....dobre to było sniegi :) obecnie jest wegetacja i oczekiwanie na koniec świata....jest grupa graczy,która nie odejdzie i zastanawiam sie czy jest ich ponad 300 ;) tak czy inaczej dużej wojny nie ma...raczej pojedyncze...
  8. Sytuacja na świecie Gela

Odp: Sytuacja na świecie Gela Jakie są przewidywania? Ktoś ma mocną ekipę?
  9. Top15

Odp: Re: Odp: Top15 Kto teraz przoduje?
  10. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Nabiję sobie postów...wg mnie to sytuacja jest dość klarowna...nieśmieszni wyrobili sobie taką przewagę,że nawet odejście części graczy i ewentualna utrata 100-200 miast nie zrobi różnicy. Są top1 i tylko ich gromadne szarakowanie może to zmienić.
  11. Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Baris Głosowanie kobieetka
  12. Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie VictoriaNike
  13. Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna A ja też planuje zawitać na jakis us server. Później obskoczę inne :)
  14. Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Odp: Dlaczego? Ja znalazłem reklamę w necie i po prostu się zalogowałem :)
  15. Nowe jednostki, bogowie i czary - propozycje graczy.

Odp: Nowe jednostki - propozycje graczy. Peltasta - lekkozbrojny piechur w starożytnej Grecji walczący za pomocą włóczni
  16. Który system podboju wolicie?

Odp: Który system podboju wolicie? Lepiej odnajduję się na nowym, więc nowy :) chociaż ciekawe jak wyglądałaby gra na świecie bez podboju tylko wjeżdzasz kolonem i po sprawie???
  17. Na co wydałbyś/abyś złoto?

Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto? Też mi się wydaje,że event to najlepsze miejsce na wydawanie złota.