Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa A ja się właśnie ciesze, że mogłem grać w ZP z takim fajnymi ludźmi, od których wiele się nauczyłem, nowych taktyk, zagrywek, które mogę teraz wykorzystywać i dowolnie zmieniać, atmosfery raczej juz takiej nie bedzie i trzeba sie z tym...
  2. Szczęśliwa Siódemka - dzień 1

Odp: Szczęśliwa Siódemka - dzień 1 moja liczba to 4269
  3. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Wreszcie ktoś napisał prawdę o Guziku
  4. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Zmieńmy może temat na bardziej edessowy, bo sie jakies modek jeszcze przyczepi. Manfred jak ci sie kolezanka podoba, to zapros ją na kawke, a nie szpanujesz sojuszem :)
  5. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa A ty jakiś świat ukończyłeś chociaż? :P
  6. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa 4 post w życiu i odrazy przypał :< Nikt mnie nie atakuje to i pkt nabić nie mogę, ty masz łatwiej kolego :)
  7. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Oczywiście, że nie :) Mogłeś też chociaż raz podziękować PCJ za obstawę miast, aż tak się boisz uchodźców? :D dzięki temu sojuszowi możesz się teraz chwalić swoimi osiągnięciami.
  8. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Uchodźcy stronią od alkoholu :)
  9. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa odpuść sobie ciachu już :) Czepiałeś się na początku, pośmiali się wszyscy, ale to już trochę nudne ;-) - - - Automatycznie połączono posty - - - A Pan doktorek chwali się osiągnięciami, a na urlopik ucieka :)
  10. Sytuacja na świecie Edessa

Odp: Sytuacja na świecie Edessa Nie wszyscy świętują jak widać, zawsze można odpalić sobie urlop albo wcześniej się dogadać z danym sojuszem :)