Wyniki wyszukiwania

1. Nowy system.

Według mnie propozycja preferuje duże sojusze. A co z małymi sojuszami oraz graczami "samotnikami"?
  2. Nowy system.

Dlaczego Pan alphahydranoid odbiera mi moją kwestię...? Każdy ma tu swoje zadania i proszę nie pozbawiać mnie pracy - jeszcze się zorientują, że nie jestem niezastąpiona i skończy się bezrobociem. A tego bym nie chciała... To, że Pański wpis brzmi jak prośba pracownika administracji gry...
  3. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

No cóż, jedni są szczęśliwi i cieszy ich wszystko, inni wręcz przeciwnie i próbują zepsuć zabawę tym szczęśliwym...
  4. [Wyjaśnione] Jak podpiąć konto na fo pod konto w grze

Proszę o kontakt z supportem poprzez zgłoszenie (klik).
  5. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Wszystkie opinie graczy są dla nas cenne, przekażemy je osobom, które są odpowiedzialne za wprowadzanie zmian w Grepolis.
  6. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Wyjaśnienie zostało zamieszczone w tym ogłoszeniu
  7. [Nowość] Nowy Świat, Stary System, Prędkość

Vari Kruger - proszę sprawdzić, czy ankieta ma zaznaczoną opcję oddawania nieskończoną liczbę głosów, czy określoną ich liczbę (dwa głosy, o czym napisał Pan w pierwszym poście).
  8. Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

Wyniki ankiety zostały wzięte pod uwagę
  9. Serwer ze starym systemem

Propozycja została zaakceptowana, po wrześniu 2021 na pewno zostanie otwarty świat ze starym systemem podboju.
  10. [Ulepszenie] Podgląd czasu handlu

Propozycja została odrzucona z przyczyn formalnych
  11. [Nowość] Wieża obserwacyjna

12. [Ulepszenie] Zwiększenie limitu aktywnych misji wyspowych

13. LADONY

Propozycja została odrzucona ze względów formalnych.
  14. [To nie błąd] zaginiony bohater

Proszę odświeżyć stronę gry i sprawdzić, czy problem nadal się pojawia. Na przyszłość - sugeruję zgłaszanie takich problemów w tickecie.
  15. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Według naszych informacji na chwilę obecną nie jest przewidziane otwarcie nowego świata z ustawieniami takimi jak na Achillesie, Hiperborei lub Mochlos. Jeżeli zostanie podjęta decyzja o otwarciu takiego świata poinformujemy o tym w ogłoszeniu.
  16. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Opcja ta dotyczy Światów Obfitości. Na naszym serwerze językowym takim światem jest Mochlos.
  17. [Nowość] Strona wyboru swiata

Propozycja zostaje odrzucona ze względu na świadome, wręcz celowe, łamanie obowiązujących zasad przez jej autora
  18. [Ulepszenie] Reflink

Panie Dizd - rejestrując konto w grze Grepolis przyjął Pan do wiadomości i stosowania zasady w niej obowiązujące. Forum Ogólne Grepolis jest miejscem bezpośrednio związanym z grą i tu także obowiązują zasady ogólne tego Forum, które zostały opisane w Regulaminie Forum. Każdy dział, w tym...
  19. [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

Powtarzam po raz kolejny - zwykły atak na szare miasto nie zdejmuje ochrony początkowej. Atak z kolonem na szare miasto ochronę początkową zdejmuje. Dokładnie to napisałam, zacytuję moją odpowiedź:
  20. [Wyjaśnione] Czy atak na opuszczone nie powinien ściągać ochronki?

Odnoszę wrażenie, że jednak nie przeczytał Pan mojej odpowiedzi na spokojnie albo przeczytał Pan to, co Pan chciał przeczytać... Sprawdziłam, działa. Na obu systemach podboju.