Wyniki wyszukiwania

1. *El Gato*

Amisos - rozmowy o świecie i nie tylko.

mówi o honorze typ co do mdg doszedł po stracie miasta na ich rzecz :D klękaj dalej przed tureckim berłem xD
  2. *El Gato*

klękajcie wszyscy, bo kapitanslimak wygrał po raz pierwszy serwer grając od 2010 xd beka xd było nie wychodzić spod tego kamienia pod którym siedziałeś
  3. *El Gato*

pucuj się dalej na forum bo udało się wygrać po raz 1 serw :D (grając od alfy xD buahahaha)
  4. *El Gato*

co do strat to nie ma sensu odbijać ludzi z byłego 300 iq którzy poszli na urlopy albo porzucili konta ale tak to się kończy jak oni poprzyjmowali jakiś randomów
  5. *El Gato*

siedzisz od alfy i to pierwszy serw na którym cie widzę więc jesteś noobem
  6. *El Gato*

wleciał jakiś noobek i się chwali, że akurat system przydzielił tak a nie inaczej wyspy dominacyjne xd pochwal się ile wiosek straciłeś :D btw tak w tajemnicy napiszę ci, że wbiłem tu z paroma osobami by pograć w oczekiwaniu na nowy serw a po miechu wszyscy się prosili o pakt itd natomiast twój...
  7. *El Gato*

Dyskusja na temat Kręgu Inkantacji.

ciągle to samo
  8. *El Gato*

Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

jadalne złoto
  9. *El Gato*

[Ulepszenie] Strony zamiast przewijania forum w aplikacji mobilnej

czasem trzeba cos sprawdzić na apce wiec glos na tak
  10. *El Gato*

zupa ze słonia
  11. *El Gato*

tez wbije oddać łaski bo grać póki co nie ma gdzie, serwery do tyłka, szczęście w ataku do tyłka a wróg zawsze na + i ogólnie adminka na poziomie gimbazy .. trzeba albo na lajcie błyski porzucać albo zmienić gre
  12. *El Gato*

policz te lajki
  13. *El Gato*

jak mają być jak teraz moda pokolorować cały świat na zielono i złomek robić
  14. *El Gato*

kiedyś tak, obecnie jest to trudniejsze
  15. *El Gato*

Real to kiepski przykład bo era galacticos to parę lat i wygrywali wszystko. Na dziś lepszym przykładem jest PSG. Co do grepo to już pisałem kto wygrywa. Najzabawniejsze jest to, że często gracze którzy są farmami potem tutaj udają wielkich mistrzów i strategów i piszą jak to wygrywają serwery...
  16. *El Gato*

nudy, mury i mury choć niektórzy tylko tak potrafią plus grad
  17. *El Gato*

to dodaj jeszcze o kupowaniu cudaka :D co do błędu to poprawiłem
  18. *El Gato*

ciągle nowy system?
  19. *El Gato*

Ja wiem, że język polski jest trudny ale polska nazwa tego serwera to"Retimno". Poza tym jak już kiedyś wiele osób pisało, tutaj nie wygrywają najlepsi wojownicy czy gracze tylko ekipa która gra od początku do końca. To że OZ wygrało Retimno nie oznacza, że byli najlepsi. Pamiętam jak dziś ich...
  20. *El Gato*

[Ulepszenie] Wybór świata

na takim en to masz 3-4 serwery rekomendowane :P tam częściej wychodzą jak u nas