Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Olint

Muszę dołączyć swoje podziękowania. Dziękuję Adamie i Rado za przygarnięcie mnie do siebie .Dziękuję wszystkim graczom Karkówek. Gra z Wami to bajka. Nie grałam w tak dobrze zorganizowanym sojuszu. Dzięki temu,że do Was dołączyłam osiągnęłam swój osobisty cel i jestem mega zadowolona.
  2. Sytuacja na świecie Olint

dzięki za odpowiedź
  3. Sytuacja na świecie Olint

Witajcie. Tak z ciekawości zapytam ? Kto na tym świecie będzie stawiał cudaki? Patrząc po sojuszach - WSZYSTKICH ,to jest wiecej czerwieni i żółci niż graczy grajacych. Nie ma sojuszu w pełnym składzie więc nawet statystyk nie można brać pod uwagę bo co z tego,że jakiś sojusz jest wysoko w...
  4. Sytuacja na świecie Olint

Paczek nie gadaj tyle tylko jako miły sąsiad Pw mi troszkę nabij. Zbieram na sloty bo utknęłam na zgliszczach .:p To już Janusz Rydzyk lepiej o mnie dziś zadbał a Ty nic ;)
  5. Sytuacja na świecie Olint

Fejki, budzenie po nocach, umilanie komuś życia to raczej może zadziałać w dwie strony więc czemu się nie odwdzięczaliście? Jedną , dziesiątą noc komuś umilić i będzie chciał pospać, zrozumie,że błąd popełnił. :)
  6. Sytuacja na świecie Olint

A dla nas to było zabawą więc tu się różnimy. Byliśmy zajarani jak leciały ataki na naszego malucha z każdej strony i mimo Waszej przewagi udało nam się sporo wybronić. Super uczucie. Muszę zwrócić Ci jeszcze uwagę na wypowiedź wyżej- napisałeś ,że od Was dwóch trzech graczy, ... ok zgodzę się z...
  7. Sytuacja na świecie Olint

Oczywiście ,że tak. Tu w tym zdaniu nie ma absolutnie żalu do Was o to ,że zbieracie po łajzach miasta. Naturalna selekcja ;) To było takie podziękowanie wstępne za zabawę a nie żale. No i podziękowanie dla Paktowiczów. Może źle coś zrozumiałeś ale pikuś . Bronimy się do ostatniej wiochy na M 34...
  8. Sytuacja na świecie Olint

Liście Dębu, Quercu Coma, Rydzyki, Sojusz Śmierci wczoraj z atakami dołączył się Krąg Kumbala i super. Dziękujemy Wam za super zabawę, za to ,że podbijaliście do tej pory wioski w większości nieaktywnych lub tak zwanych łajz które po pierwszych atakach poddawały się bez walki. Teraz już nie...
  9. Sytuacja na świecie Nysa

Weszlam sobie poczytac co się dzieje ciekawego na tym świecie i miłe zaskoczenie spotkac kompanów. lukaszek pozdrawiam Cię. Jak Wam idzie ?
  10. Sytuacja na świecie Eubea

E tam z tą pietruszką, weź ją sobie bo zgniła jest strasznie . Idę biremki klepać i czekam na PW. Pozdrawiam.
  11. Sytuacja na świecie Eubea

w tym sęk,że padliny nie ruszyliśmy a padlina powstała i sie odwdzieczyła :)
  12. Sytuacja na świecie Eubea

:p ten co płakał,że szaraki wali mówi to nam którzy z uporem zawsze trwamy do końca nawet jak po tyłku dostajemy? No teraz to dałeś ubaw na dobry sen dla mnie . Dziękuję Ci za kabaret
  13. Sytuacja na świecie Eubea

a my ze śmiechu bo jest wielu lepszych graczy którzy tak się nie noszą . Weszłam bo zapomniałam Ci podziękować jak to ostatnio napisałeś za reklamę na FO . Więc dziękuję serdecznie i ciesze się,że dzięki takiemu szaraczkowi jak ja Ty błyszczysz jeszcze bardziej gwiazdo . P.S petarda była ?;)
  14. Sytuacja na świecie Eubea

a jak trzeba walczyć i szanse się wyrównują to piszą masa do wroga aby podebrac graczy. Mów sobie co chcesz ale słabizna z Was he he. Myslałam że nas rozjedziesz sam jeden a Ty naszych do tego potrzebujesz wiec trochę morale mi poprawiłes wojowniku ,że jednak nie jesteśmy aż takimi cieniasami bo...
  15. Sytuacja na świecie Eubea

tak Scypion od dawna był prorokiem i dawno mówił aby się nie brudzić ,a resztę oprócz jednego innego gracza postaram się zatrzymać co by Wam zbyt łatwo nie poszło. Paru może jeszcze do Was dojdzie po propagandzie pewnej zawistnej osoby i zabawa trwa dalej. Moc jest z Wami he he .
  16. Sytuacja na świecie Eubea

no to teraz będziecie mieli z kim walczyć i nas zjechać bo część naszych graczy stwierdziła,że nie jesteście godni aby z Wami walczyc i poszła w szaraki po tych masach. Jeszcze raz gratulacje i miłej zabawy do końca .
  17. Sytuacja na świecie Eubea

Tak walczy wielki Parsifal.... wiadomości do naszych graczy . Gratulacje za brak wiary we własne siły i kolejne intrygi i fałsz. Witam wszystkich w ten piekny wieczor Sojusz Parsifal poszukuje aktywnych offowcow do walki z wielkim ORIONEM Chetnych zapraszam do kontaktu z bronder