Wyniki wyszukiwania

1. Karol1766PL

[To nie błąd] Brak możliwości przewijania forum sojuszu

Dzięki za odpowiedź. Dopóki programiści grepolis nie wprowadzą tej funkcji: prosty skrypt umożliwiający przewijanie forum sojuszu używając klawiatury: https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/grepolis-scroll.29329/
  2. Karol1766PL

[Oczekuje na akceptację] Grepolis Scroll+

Grepolis Scroll+ O skrypcie: Prosty skrypt umożliwiający przewijanie forum sojuszu używając strzałek na klawiaturze. Instalacja: Do uruchomienia skryptu potrzebny jest dodatek do przeglądarki umożliwiający obsługę skryptów: (jak na razie testowane tylko na Chrome) Tampermonkey Link...
  3. Karol1766PL

Niby się nie da, ale jak zrobisz to co napisałem w pierwszym poście to zauważysz że jednak się da (dopóki nie zmienisz focusu, czyli nie klikniesz gdzieś poza forum). Pamiętam że robiłem kiedyś nawet ankietę na ten temat. no ale czego się mogłem spodziewać XD Wiem, że najłatwiej powiedzieć że...
  4. Karol1766PL

Problem: Brak możliwości przewijania forum sojuszu strzałkami na klawiaturze bądź klawiszami PgUp/PgDn, chyba że w danym wątku na forum klikniesz na profil gracza, który napisał jakiś post i naciśniesz ESC, wtedy można przewijać forum używając klawiatury. Używając laptopa bez myszki uciążliwe...
  5. Karol1766PL

[Legalny] GRCRTools

Nie mam z czego podzielić, skrypt wyświetla tylko część graczy, jedną grupę (z tego komunikatu wynika że powinien wyświetlać dwie albo więcej grup przy dużej ilości wspierających)
  6. Karol1766PL

[Legalny] GRCRTools

Gdy chcę stworzyć listę graczy które wspierają dane miasto i tych graczy jest dużo, to pojawia się komunikat I tutaj pojawia się problem, ponieważ pojawia się okno tylko z jedną grupą do wklejenia (w której jest tylko część graczy wspierających). Przeglądarka Chrome, wersja skryptu 3.8.1
  7. Karol1766PL

[Ulepszenie] Przewijanie postów na forum sojuszu strzałkami

Ktoś oddał głos na "nie". Nie rozumiem jak komuś może przeszkadzać wprowadzenie tego usprawnienia. Przecież to nie jest zmiana w grze, z którą ktoś może się nie zgadzać. Usprawnienia same w sobie są dobre - usprawniają i ułatwiają grę, pozwalają czerpać z niej większą przyjemność.
  8. Karol1766PL

Ankietę poprawiłem. Rozumiem, że wprowadzenie tego usprawnienia może trochę potrwać przy tak dużej ilości wątków.
  9. Karol1766PL

100% głosów na tak, kiedy można spodziewać się aktualizacji? :)
  10. Karol1766PL

Proponuję dodać opcję przewijania postów na forum sojuszu strzałkami na klawiaturze i klawiszami Page up/Page down. Myślę, że nie jest to trudne do zrobienia, a znacznie ułatwiłoby to przeglądanie forum sojuszu gdy nie ma się dostępu do myszki (używając przykładowo laptopa).
  11. Karol1766PL

Quiz Wiedzy

Pierwszy raz wziąłem udział w konkursie, wyszło nie najgorzej. Ale z tego co mówi lech poznan3 to standardowy podział nagród wydaje się bardziej sensowny. Od razu przyznaję - nie znałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Mimo to udało mi się zdobyć największą nagrodę ze wszystkich. Dlatego...
  12. Karol1766PL

Pytanie nr 20

400
  13. Karol1766PL

Pytanie nr 21 - ostatnie!

polnocny wschód
  14. Karol1766PL

Pytanie nr 19

4
  15. Karol1766PL

Pytanie nr 18

50