Wyniki wyszukiwania

1. 88tod88

[Nie można powtórzyć] Błąd związany z wysyłaniem surowców na misję.

Zauważyłem następujący błąd przy misjach dotyczących wysyłania surowców (np. Problemy z biedotą): Będąc w mieście A rozpoczynamy misję i przesyłamy część wymaganych surowców, następnie przechodzimy do miasta B na tej samej wyspie aby dosłać pozostałe surowce. W tym momencie przesłanie surowców z...
  2. 88tod88

[Nowość] Gracze i sojusze oznaczane kolorami przez liderów sojuszu

Witam, jak w temacie, proponuję aby dodać możliwość oznaczania kolorami przez liderów sojuszu dodatkowych sojuszy i graczy tka jak ma to obecnie miejsce (automatycznie) dla sojuszy dodanych jako Pakty lub wrogowie. Po dodaniu do listy każdy członek sojuszu z automatu widziałby na mapie...
  3. 88tod88

[Naprawiony] Aplikacja mobilna - Błąd w handlu z wioskami

Przy handlu z wioskami na aplikacji mobilnej błędnie liczone są ilości surowców, które otrzymujemy. Przy ratio 1:1.25 pokazuje, że przy wymianie 2000 otrzymamy 1600 surowców. Prawidłowo powinno być 2500. Surowce obliczane są według odwrotnego ratio czyli 1.25:1. Analogicznie przy niskim ratio...
  4. 88tod88

Awatary Todzika :D

To może i ja się pochwalę. Czasem z nudów, czasem na prośbę robię awatary graczy i sojuszy. Kilka przykładowych: Jeśli ktoś jest chętny na awatar niech wpisze w komentarzu nick / nazwę sojuszu oraz tematykę, a w wolnym czasie spróbuję coś sporządzić Awatary docenione przez graczy...
  5. 88tod88

[Legalny] TOD-Tools

TOD-Tools Instalacja: Do uruchomienia skryptu potrzebny jest dodatek do przeglądarki umożliwiający obsługę skryptów: Tampermonkey Greasemonkey Nie obsługuje??? Tampermonkey Tampermonkey Link do skryptu wersja: 1.6.5 Instaluj TOD-Tools O...
  6. 88tod88

Licznik punktów kultury w trakcie realizacji.

Moją małą propozycją jest aby na pasku kultury w agorze umieszczono dodatkową informację o ilości trwających festynów/igrzysk/pochodów/występów teatralnych jak w przypadku ilości posiadanych miast gdzie w nawiasie podawane są trwające okupacje. Tak by się to prezentowało: Być może...
  7. 88tod88

[Naprawiony] Budynki specjalne

Otóż jest taka sytuacja: Chcę wybudować powiedzmy Łaźnie. Nie mam żadnego budynku specjalnego z pierwszej grupy, w kolejce budowy jest wolne miejsce. Budynek jest wyszarzony gdyż brakuje mi powiedzmy 200 drewna. I teraz przy nadal otwartym oknie senatu rzucam Dar morza (+800 drewna) lub farmię...
  8. 88tod88

[Naprawiony] Złe tłumaczenie/nazewnictwo po zaktualizowaniu gry

Błąd właściwie nie techniczny i mało znaczący tym bardziej, że aktualizacje nie występują zbyt często: Zamiast "Nowy obrazek" powinno być chyba "Odśwież" :)
  9. 88tod88

Todzik :D

No dobra, minęło pół roku od rejestracji więc wypadało by się oficjalnie przywitać. Tak więc Witam :) Lat: 26 Imię: Hmm... zostańmy przy Todzik :D Miasto: Hellbląg Zajęcie: Jeszcze student Zawód:
  10. 88tod88

[Legalny] TOD-Trading

TOD-Trading Instalacja: Do uruchomienia skryptu potrzebny jest dodatek do przeglądarki umożliwiający obsługę skryptów: Tampermonkey Greasemonkey Nie obsługuje??? Tampermonkey Tampermonkey Link do skryptu wersja: 0.8.0 Instaluj TOD-Trading O skrypcie: Zgodnie z...
  11. 88tod88

[Naprawiony] Opis jednostek w porcie i koszarach

Po najechaniu od góry na dowolną jednostkę w porcie lub w koszarach nie pojawia się dymek z obrazkiem i opisem danej jednostki. Trzeba zjechać kursorem na bok lub pod spód i ponownie najechać aby się pokazał. Zgłaszam, jako że ino chyba tylko takim problemami się zajmuje :)
  12. 88tod88

[Legalny] ThankYouTools

ThankYouTools Instalacja: Do uruchomienia skryptu potrzebny jest dodatek do przeglądarki umożliwiający obsługę skryptów: Tampermonkey Greasemonkey Nie obsługuje??? Tampermonkey Tampermonkey Link do skryptu wersja: 1.3.2 Instaluj ThankYouTools O skrypcie: Witam...