Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat aktualizacji

za niedługo to wy wprowadzicie już nowe premki " 1-od obrony morskiej 2-od ataku morzem 3-od obrony lądem 4-od ataku lądem 5-więcej łask o 50% 6-silniejsze mity w ataku 7-silniejsze mity w obronie 8-szybsze handlowanie 9-planer ataków 10-szybsze zbieranie surowców 11-więcej produkcji srebra...
  2. Sytuacja na świecie Sestos

DiverS skoncz skoncz juz bo sie robisz nudny . No cóż nie podbilismy trudno :) jedno straciles , idź dalej upadać honorowo ze swoim sojuszem . Ja nie wiem ty nie masz nic ciekawego do roboty tylko wypisywanie wszystkiego na forum co się stało na świecie ?
  3. Sytuacja na świecie Sestos

Ah no tak łoś w ten weekend nie ma urlopu to odrazu trzeba pisać że ktoś "sieje ferment" buhahahaha dobra zajmij sie lepiej wojną bo się już nudna robi ta dyskusja
  4. Sytuacja na świecie Sestos

DiverS dla twojej wiadomości gra to nie jest moje "życie" :) . A co do urlopów? proszę cie nie być śmieszny człowieku Koala / Łoś ? mowi ci to coś ? pewnie przypadkowo im się odpalają urlopy? koala to już ma w standardzie że odpala urlop hahahaha. Ale łoś mógłby chociaż widły stawiać w tych...
  5. Sytuacja na świecie Sestos

DiverS skończ płakać juz na tym forum i zabeirz sie do gry płaczesz jak dziecko w piaskownicy bo zabrano ci łopatkę i wiadereczko ehh ta roma jak jesteście tacy honorowi to walczcie a nie wypisujesz na tym forum głupoty . PS: Co do honoru to wasz sojusz najmniej powinien mieć do powiedzenia ...
  6. Sytuacja na świecie Sestos

No to mow co to za "dwie " koalicje byly? chetnie sie posmieje Bo z tego co ja wiem to nie bylo wtedy zadnej koalicji :)
  7. Sytuacja na świecie Sestos

haha oj biedna roma ... jak byla koalicja przeciw nam to bylo dobrze ,nagle sie karta odmienila ;*
  8. Sytuacja na świecie Sestos

po tym jak straciliscie ok 50 miast na akcji to chyba nie taka nuda :) Ile tam zlotka wydaliscie ? :)
  9. [Nowość] Maksymalny limit dzienny wydanego złota

Tak , zobaczymy czy team jest dla graczy czy tylko dla pieniędzy :)