Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos :) ehh szamanku szamanku, z tego co sie orientuje to mi jeden buncik wbiles, i to z twojego miasta defowego na moje defowe :), wielki wyczyn :D, to bylo to przycisniecie ?, czy moze wasz cziter-zlotnik atakujacy mnie 3 razy dziennie i niemogacy wbic buntu nawet...
  2. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos ja przylazlem sam, nikogo nie znalem, na jakiejs stronie byla reklama, no to wlazlem na chwile, po 2 tygodniach bylem 1 na morzu, rozwalilem stary sojusz i zalozylem swoj bo meczyly mnie pon ze wszystkimi na moim morzu i sasiednich i moje niskie morale na innych...
  3. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos nie to nie ja :), ja jestem nowy w tej grze i zaluje ze sie w niej pojawilem :), fajna byla na poczatku jak bylo wiecej strategii, teraz to juz tylko w kolko nuda, jedz na farme, produkcja, strac offa na jakies miasto, produkcja, strac defa - produkcja, pochod...
  4. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos dodatkowo drugie w rankingu punktow, i jesli dobrze pamietam w 10 obroncow, atakujacych, i chyba 5 wojownik a mi to zwisa co sie dalej z tym kontem bedzie dzialo, mialem troche szczescia, troche punktow zarobilem kombinujac nie tylko w walce:) (ale...
  5. Sytuacja na świecie Naksos

Odp: Sytuacja na świecie Naksos Oddam swoje konto na tym swiecie, bo to chyba jest legalne, mam slotow na 24 wiochy, reszte widac w statach, powod: nie widze sensu dalszej gry, a szkoda czasu na zebranie bana znajomi z sojuszu tez rezygnuja wiec mozna przejac wiecej rozwinietych kont