Wyniki wyszukiwania

1. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Mati czy nawet tutaj "Totalna Opozycja" musi nawiązywać do tematów politycznych ? Nie potraficie wytrzymać i tak wam ciężko ? Bo mi nie cieszę się z takich zmian (nie wszystkich). Największym "patolem" który korzysta z tego programu jesteś właśnie ty Mateusz, pozdrawiam
  2. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ciężko mi jest się z 7 latkiem dogadać, po za tym czemu mam twojego zakłamanego głosu słuchać ? Przecież to nie przyjemne dla uszu.
  3. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Tak, ale rozumiem że teraz już do nas wracasz ?
  4. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ja tam wchodzę jak do siebie, więc nie rozumiem pytania, chyba że to stwierdzenie Co do moralowego kolona, woda a ty nie pozwoliłeś wbić moralowcowi kolonem do siebie i go obstawiłeś byśmy się na nim rozbijali ? Aż tak boisz się tych kolonów ?
  5. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ell, myśleliśmy że skończyłeś grać bo tyle wioch zacząłeś tracić, a nikt nie chciał ich odbijać, już zapomnieliśmy o tobie
  6. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ty tam masz całkowity zakaz wchodzenia, a twoje gadanie jakiej to ty wiedzy na temat informatyki nie posiadasz, to aż kot zapłakał
  7. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Czemu do mnie to pytanie ? Pytaj innych. A jak chcesz odpowiedzi to zapraszam, standardowo do pogadanki na ts'ie
  8. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ooo czyli nie tylko ja to zauważyłem
  9. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Cóż za Dymy się tutaj wyprawiają
  10. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Za to ty Jack masz super ślepia
  11. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Azir nie chce odpowiadać na twoje zaczepki, wiesz że do ciebie nic nie mam i cię szanuję, jesteś dobrym graczem, a śmiałem się z pyskatej wody Co w sprawię samego pytania ? No cóż jeszcze go sporo mamy, ale fakt straciliśmy bardzo dużo
  12. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Oj ja daleko na północy a zaraz na zachodzie, żadne kartuzy a na pewno nie żadna wieś. Nie ja zabrałem wiochę, fakt, nie ważne jaki gracz zabiera ci wioskę, ważne że to robi a ty nic. Po co ja na froncie ? Lepiej mi na zapleczu jest klepiąc deff'a, niestety nie mam tyle samo czasu co kiedyś by...
  13. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

A no chyba że tak, ale coś długo mu to zajmuję
  14. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Woda, woda ! Gdzie jest woda !? Wyszczekany taki a dzisiaj wiochę stracił, czemu się tym z nami tutaj na forum nie dzielisz
  15. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Amba fatima, byli i ich ni ma
  16. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Eubea

Szkoda, pokładałem sporą nadzieję w tym sojuszu
  17. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Eubea

A co z Plutonem Egzekucyjnym, fuzję jakąś zrobili ?
  18. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Nic ciekawego, puki co siedzimy i obserwujemy jak mityki tracicie, szczęście że jest event
  19. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Porażka nawet trudno wiadomość komuś wysłać bo kręci się te kółeczko i kręci, wkurzające to strasznie