Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Ny

My cały czas realizujemy jedną i tę samą politykę :) Gdzie nam, maluczkim, do wielkich tego świata...
  2. Sytuacja na świecie Ny

No, pięknie się forum uspokoiło :) Aż za bardzo chyba. Znów jest ciekawie. W zasadzie jedyne stałe jest to, że Rydwany robią swoje :) Poza tym - LA chcą odzyskać utraconą pozycję - TW niedługo już pociągnie (tak na mój nos) - po tym, co widziałem na NY, uwierzę już w każde przymierze ;)...
  3. Sytuacja na świecie

Nie będę się zniżał do Twojego poziomu, bo pokonasz mnie doświadczeniem. Cieszę się tylko, że dla mnie net to tylko dodatek do życia, a nie cały świat, bo widzę, że zbyt długie przebywanie w sieci zdecydowanie zaburza umiejętność prowadzenia rozmów na pewnym (przynajmniej) poziomie...
  4. Sytuacja na świecie

Witam adwersarzy z Grupy WKN :) Ciekawe, że wyzywając innych od tchórzy (nie dopuściwszy do głowy w ogóle myśli, że dla niektórych Grepolis może nie być całym światem i w okresie letnim mają inne rzeczy na głowie ;) moi interlokutorzy zapomnieli o swoich początkach - jak doszło w ogóle do...
  5. Sytuacja na świecie

Sojusz Roma poszukuje wszystkich walczących z GRUPA WKN oraz Imperium Czterech w celu koordynacji działań.
  6. Sytuacja na świecie Ny

Jakby to powiedział moj chrześniak - jaja niezłe, wujku ;) Dziękuję przede wszystkimi Manfredowi - mimo gry ze złotem, pokazał że nie wszystko można kupić i udowodnił (także mi), że nawet idąc na skróty można być dobrym wojownikiem i mieć serce do walki. Za to - szacunek. Co do LA i...
  7. Sytuacja na świecie

Cisza? To cmentarzysko umarłych idei i nadziei :) Walczy ktoś z WKN?
  8. Sytuacja na świecie Ny

Errate humanum est ;) Dlatego - tylko sobie coś tam snuję ;)
  9. Sytuacja na świecie Ny

Rzeczywiście się porobiło. Tak sobie układam kolejność: - utrata gracza - przyjęcie -Oni- (mających pretensje do Zbirson & Co) - likwidacja konta Manfreda - odejście Zbirsona & Co - powstanie The Hunters No i ciekawe ilu z tych wiernych i wierność LA przyrzekających zostanie tam do...
  10. Umożliwienie farmienia wszystkich wiosek na wyspie jednym kliknięciem

Idąc Twoim tokiem rozumowania - najlepiej by było, aby zwycięzcami zostawali ci, którzy co minutę będą wciskać, wyskakujący na ekranie losowo, klawisz... Twoja taktyka opiera się trochę na znanej u naszych braci Rosjan strategii - zabiją naszych 1000, poślemy kolejny pułk. Gwarantuję Ci...
  11. Umożliwienie farmienia wszystkich wiosek na wyspie jednym kliknięciem

Listerio, to gra strategiczna, a gdzie tu strategia w "klikaniu" i zbieraniu surki?
  12. Sytuacja na świecie Ny

No cóż, przyjacielu, jak już się kłamie lub nie umie czytać ze zrozumieniem, to pozwolę sobie przytoczyć treść PW, jaką otrzymał Wasz dyplomata. Na którą się tu powołujesz zupełnie przeinaczając jej treść: (...) Nie jesteśmy na chwilę obecną zainteresowani wspieraniem ani Was ani LA. Z...
  13. Sytuacja na świecie Ny

Hater, rozumiem więc, że w myśl Twojego podejścia to powinno wyglądać: 1) TW (Gamma) atakuje jakiś sojusz 2) Sojusz ten kuli ogon pod siebie i prosi o łaskę 3) TW wzgardliwie milczy i czeka na jeszcze bardziej mokre wycałowanie pupy Wybacz, ale nie tędy droga. Ja bym się chętnie chciał z TW...
  14. Sytuacja na świecie Ny

Rada jest taka - Roma nie chce z Wami wojny, ale kiedy gracz od Was atakuje naszego, a do tego zrywacie pakt, zas apele do dyplomaty i czołowych graczy to kamień w wodę, to wybacz, że będziemy po x razy wyciągać rękę... Nie ja zacząłem tę wojnę, ale też wybacz, że będziemy się prosić, abyście...
  15. Sytuacja na świecie Ny

Drodzy TotalWar'owcy :) (ex-gammiarze) Ludzie! Weźcie się w końcu ogarnijcie i pogadajcie z Waszymi władzami. Roma - z przyczyn tu już kiedyś wymienionych nie chce wojny z sojuszem, który stanowi niezłą przeciwwagę dla innych na M44. Ale też nie pozwolimy sobie na to, aby atak z Waszej...
  16. Umożliwienie farmienia wszystkich wiosek na wyspie jednym kliknięciem

Ja sam znam kilka osób, które zrezygnowały z gry przez to klikanie... Bo jest to naprawdę denerwujące i zżerające czas, kiedy esencją tej gry jest walka, a nie "simowanie"...
  17. Sytuacja na świecie Ny

No właśnie - jeśli dyplomata nie odpowiada czy to wojna czy nie, to może na ogólnym się tego dowiem?
  18. Sytuacja na świecie Ny

Na pewno Roma :) Ale tu nie jestem obiektywny, więc nie musicie tej odpowiedzi brać pod uwagę ;) Zdecydowanie Rydwany: nie marnują czasu na forum, nie puszą się, nie chwalą, tylko robią swoje. Pewnie niedługo spotkamy się na M44 (jeśli tak bardzo chcą dorwać LA) i już nie mogę się doczekać...
  19. Umożliwienie farmienia wszystkich wiosek na wyspie jednym kliknięciem

Jedną z bardziej czasochłonnych działań w nowej wersji Grepolis jest żądanie surowców. 10 miast, 8 wiosek = 80 kliknięć + czas i kliknięcie niezbędne z przejścia z polis do polis, z wyspy na wyspę. Gdyby umożliwić jedno kliknięcie umożliwiające żądanie surowców we wszystkich wioskach...
  20. Problem z masowymi wiadomościami

Witam serdecznie - aby ktoś mógł wysłać masowe PW w sojuszu Roma, ktoś z uprawnieniami musi odznaczyć i z powrotem zaznaczyć możliwość wysyłania masowych wiadomości, potem gracz musi się wylogować, zalogować z powrotem i dopiero potem przez chwilę to działa... Dotąd nie zgłaszałem, bo...