Wyniki wyszukiwania

1. Kapitan Sparrow 10

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

SiH kiedyś próbowało i wygrali świat, ale nie jestem pewien czy nie mieli wtedy jakiegoś jednego pona, jak coś mieli albo i nie mieli to tylko jeden pon jak już. Ale to prędkość 1/1/1
  2. Kapitan Sparrow 10

Prawda jest taka, że boty płaczą bo to poruzmienie na linii epidemia - oldboye ich zwyczajnie boli. Tak jesteśmy masowka, ciekawe tylko kto całkiem niedawno jak nie miał paktu z vvv pisał do masowki i prosił o pomoc ogniami ( ale miał za wysokie ego i jej nie dostał). Po drugie to nie my...
  3. Kapitan Sparrow 10

Ach te kobiety to zmienne są. Rano nie ma, teraz już ma, nigdy nie wiesz czego się spodziewać haha :D
  4. Kapitan Sparrow 10

Ostatnio tylko 35k prockow w godzinę z jednej wioski, ale i tak nie pomogło:cool:
  5. Kapitan Sparrow 10

Lub ten co ma więcej czasu
  6. Kapitan Sparrow 10

Codzienne odznaczenia cd.

Dokładnie zaległe blaszki nie zostały przyznane i jest to oszustwo i powinny się pojawić.
  7. Kapitan Sparrow 10

Pójdzie na drugoligowy serwer gdzie nie będzie mnie ... Bo tu wyzwania nie przyjął :)
  8. Kapitan Sparrow 10

Tu pewnie znów coś się zepsuło, kiedyś było tak że blaszki były za największą ilość pokonanych jednostek, później w 2015 lub 2016 wprowadzono że za największą ilość pw
  9. Kapitan Sparrow 10

To raczej nie jest przyczyną, ogólnie jest problem z blaszkami na Pandosia, jednego dnia wbiłem tam 100k pw w ataku, drugiego podbilem 5 miast, były to najlepsze wyniki bo sprawdzałem i blach nie ma.. Malo tego jak wytłumaczysz np że blaszki władca świata za top 1, top 20 i tak dalej powinny...
  10. Kapitan Sparrow 10

[Wyjaśnione] Codzienne odznaczenia

Na pandosia jest to samo. Kolega zadał pytanie czy blachy zostaną przywrócone więc proszę normalna odpowiedź na to pytanie
  11. Kapitan Sparrow 10

Sytuacja na świecie Pandosia

Chodź tu wlaź na świat grać bo kolegom ogni do odbijania okupek brakuje
  12. Kapitan Sparrow 10

A podobno mają działać przez 98 % czasu, jakby akcje co wieczór byly to co wieczór będą padać :D
  13. Kapitan Sparrow 10

Wymienil chodź tu który był w Valarach na poczatku na lepszy model ( czytaj mnie ) ;)
  14. Kapitan Sparrow 10

Idziemy pić, grepolis przeszlo do lamusa i padlo, świętujcie wakacje ;)
  15. Kapitan Sparrow 10

To akurat bardzo slabiutki wyznacznik tego czy ktoś jest dobry czy topowy czy slaby. Każdego da się trafić, mnie, Ciebie czy kogoś innego. Albo apka nie da znać, albo w niektorej sytuacji nie możesz wejść bo robisz cos ważniejszego w Realu :)
  16. Kapitan Sparrow 10

Odnośnie glorii to powiem tylko tyle :) Stado baranów prowadzone przez lwa jest grozniejsze niż stado Lwów prowadzone przez barana ^^
  17. Kapitan Sparrow 10

1. Mój sojek to była masowka która z koalicja i tak dała radę pokonać czerwonych przypomnę Ci, a Twój dostaje tylko i wyłącznie baty :) 2. Ja nigdzie nie zapowiadałem wtedy rozwalenia czerwonych, natomiast z Twoich wpisów na fb jak to za miesiąc ludzie będą bici i mają kończyć grę tutaj śmieje...
  18. Kapitan Sparrow 10

Coś na niedzielę :) Gloria to naprawdę wszystkich traktuje jednakowo, gość stracił wioskę to został wywalony z sojuszu, statystyki muszą się zgadzać przecież ^^
  19. Kapitan Sparrow 10

A myśl sobie o mnie co chcesz, chyba nie chcesz bym Ci powiedział gdzie mam Twoja opinie o mojej osobie, a sam raczej się nie domyslisz ;) Tak jak kolega wyżej zauważył słusznie, za ciekawego życia towarzyskiego to Ty nie masz o czym świadczy większość czasu spedzona właśnie na tym Fo. W Realu...