Wyniki wyszukiwania

1. Człowiek Lasu

Błąd w produkcji / wyświetlaniu produkcji surowców /h po użyciu negatywnego zaklęcia

Zauważyłem, że produkcja kamienia i srebra naliczana jest jak bez handlarza ( a nawet gorzej ) jeśli w mieście aktywne będzie negatywne zaklęcie zmniejszające wydobycie z misji wyspowych. Mam kopalnie lvl 14 powinno być wydobycie z handlarzem a jest mniej ( kamień ) ze srebrem jest podobnie a...
  2. Człowiek Lasu

Korsarze

Witamy na stronie Korsarze,nasze motto brzmi: Najwięcej zyskuje ten kto zaopatruje obie strony konfliktu. Lasu ;p.................................................... Oferujemy zaopatrywanie w lądowe jednostki obronne , w czasie podburzania - nie interesuje nas kto...
  3. Człowiek Lasu

Sojusz Kostucha zaprasza

Witam , chciałbym zaprezentować swój sojusz dla ludzi z morza 45 ( i nie tylko ale to w dalszej części ) posiadających własne zdanie oraz jakieś doświadczenie z innych serwerów. Zanim przejdę do prezentacji , chciałbym wpierw wyjaśnić ,że ocena nie jest dla mnie ważna - wygląda to jak...
  4. Człowiek Lasu

Dzienny limit surowców w wioskach gospodarczych .

W jakich godzinach zostaje wyzerowany dzienny limit surowców jakie można pozyskać z wioski gospodarczej ?
  5. Człowiek Lasu

Sojusz Kostucha - Nabór

Witam , chciałbym zaprezentować swój sojusz dla ludzi z morza 45 /46 posiadających własne zdanie oraz jakieś doświadczenie z innych serwerów. Zanim przejdę do prezentacji , chciałbym wpierw wyjaśnić ,że ocena nie jest dla mnie ważna - wygląda to jak wygląda nic nie chce dodawać ani upiększać...
  6. Człowiek Lasu

Wsparcie mitycznymi a bóstwo ofiary

Mam pegazy i mogę wspierać nimi tylko te miasta które czczą Atenę ( szkoda ) . Pytanie brzmi , czy w okupowanym przez siebie mieście można wysłać na wsparcie np pegazy jeśli nasza ofiara czci tam sobie nie wiadomo co ale na bank nie atene ?. Czy w okupowanym mieście nadal jest "czczone" jakieś...