Wyniki wyszukiwania

1. Ansh

Dyskusja na temat nowego świata

nie chciałbym wyzywać wszystkich od słupów, bo na pewno są setki graczy, którzy na takie określenie nie zasługują bo wnoszą dużą wartość do tej gry i ją ogarniają ... na pewno są ich setki i ktoś ich widział ... ja niestety ich nie spotkałem :D
  2. Ansh

Sytuacja na świecie Oropos

Czas kończyć ... nie dość, że kronika idzie na front zachodni to jeszcze wysyła tu same gwiazdy. A do tego skąd ja teraz wezmę złoto, jak Grześ kończy. Biedny ja :( To nie dla mnie ale jeśli ktoś się odważy bez złota walczyć z tymi hordami bohaterów to życzę mu powodzenia.
  3. Ansh

pociągnie do momentu, w którym świat stanie się rurzowy
  4. Ansh

"Przyjeliscie taktyke Sowietów z II wojny swiatowej, propaganda, podjudzanie, przekształcanie faktów. Spoko macie takie prawo. Zostają Wam dalej privy i masy do sojó i graczy. Jezeli to jest dla Was fajne w tej grze to trudno. Wolałbym, wiecej grania mniej pisania, ale widać to co mówili inni o...
  5. Ansh

cofnąłem się w czasie i walczyłem w Wietnamie ... dziękuje i dlatego się jeszcze nie rozpadł :D choć domyślam się o czym piszesz, to jednak bardzo się mylisz - właściwie to dopiero wróciłem z urlopu i urlopy innych nie mają dla mnie znaczenia
  6. Ansh

nie wiem czy nie rekreacyjnie choć mam fajny ubaw i to mnie tu trzyma :P
  7. Ansh

mój sojusz się jeszcze nie rozpadł :)
  8. Ansh

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party nie liczy się ilość tylko jakość :P
  9. Ansh

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party ani trochę ... to, że jestem Bogiem jest oczywiste i na ten temat nie ma sensu dyskutować ... ale takimi przyziemnymi sprawami nie zajmuje się osobiście :P
  10. Ansh

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party dobrze, że mi przypomniałaś ... ktoś mi wczoraj podał te liczby i zapomniałem (pewnie przez gin) ale już idę zagrać
  11. Ansh

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party Al'u (uwielbiam ten zwrot i pamiętam jak Ty go lubisz :P) , rurzowe świnki nie wróciły, one zawsze były, one są ponadczasowe, Rurzowe świnki wyznaczają trendy, Rurzowe świnki to pop prostu rurzowe świnki :P - - - Automatycznie połączono posty - - - Bogowie wiedzą...
  12. Ansh

Kalidon Party

Odp: Kalidon Party i słupy tutaj :P a na jakim nicku Pan gra ? (no chyba, że strach zabrania odpowiedzieć)
  13. Ansh

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Bóg poszukuje ludzi do składania mu ofiar - szukam chętnych ps. to tablica ogłoszeń ?
  14. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno i'm bad HAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAA ale żeby Was nie stresować to więcej nie przyjdę :P
  15. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno HH i nie zmienia się nic
  16. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno i Beethoven - 6 części ale to nadal nie rozwiązuje problemu skąd się wzięliśmy i dokąd zmierzamy
  17. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno pancernych było czterech ... ale był pies przykazań jest dziesięć ... i "słowo którego nie mogę tu użyć" je pies ... a i był jeszcze k9 ale to też był pies - choć nie wiem gdzie pierwsze osiem
  18. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno spokojnie każdy z tych wymienionych ma wiele twarzy :P ps. jeszcze kilka by się pewnie znalazło - - - Automatycznie połączono posty - - - to jest siedmiu wspaniałych i pies
  19. Ansh

Retimno party

Odp: Sytuacja na świecie Retimno widzieliście kiedyś tak boski sojusz ?
  20. Ansh

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Nowy świat really ?