Wyniki wyszukiwania

1. Sytuacja na świecie Olint

Mariusz śpiesz się,bo za chwilę nie będzie do czego wracać-świat się kończy
  2. Sytuacja na świecie Olint

Widzę ,że wnikliwie śledzisz moją grę,czym sobie zasłużyłem na taką uwagę nie wiem,ale cieszę się. Musisz się jednaj poprawić-kicia i buźka jest po gralciu,przyłóz się bardziej:)
  3. Sytuacja na świecie Olint

W końcu coś nowego,nie jadą po mnie,czuję się rozczarowany :(,adasia ,a o mnie zapomniałeś:(
  4. Sytuacja na świecie Olint

Adasiu,ty masz kompleksy na moim tle,to trzeba leczyc
  5. Sytuacja na świecie Olint

Maniuś ,spójrz wyżej,kto o ćpaniu zaczął,spójrz na świat z innej perspektywy niż...:) Czy ja mam żal za przegraną?Był lepszy wygrał
  6. Sytuacja na świecie Olint

sorki,słyszysz ,że gdzieś dzwonią ,tylko nie wiesz gdzie:),nie rozbiłem jednego jedynego kolona w sojuszu,ale jak wiesz lepiej:)
  7. Sytuacja na świecie Olint

Dla jasności Nigdy nie byłeś założycielem:)
  8. Sytuacja na świecie Olint

Dołączam do Zeusa.Gratulacje dla zwycięzców,pogratulować wywiadu.
  9. Sytuacja na świecie Olint

No to mamy jasność,ŻADNEGO CHIŃCZYKA ,chyba ,że w nocy po cichutku:)
  10. Sytuacja na świecie Olint

Dziś padłem,dowiedziałem się ,że na moim prywatnym TS gram z przyjaciółmi w kości na kurniku.Wobec powyższych zarzutów ,oświadczam wszech i wobec,że ts jest mój i służy do spotkań i rozrywki,a także do gry w grepolis. Jak Adasia zazdrości i chce z nami pograć ,zapraszam:)
  11. Sytuacja na świecie Olint

niech inni interpretują:),to tylko moje zdanie:)
  12. Sytuacja na świecie Olint

Cytując klasyka: adasia ,macie jeszcze jakieś ognie?Pw potrzebne
  13. Sytuacja na świecie Olint

Paczuś,daj spokój,nie wkładaj rąk w g ,ręce tylko pobrudzisz
  14. Sytuacja na świecie Olint

I?
  15. Sytuacja na świecie Olint

i? Przepraszam-Odezwa do graczy LD- nasz mały japończyk był w żłobku na PW się nie załapał,powtarzamy:D
  16. Sytuacja na świecie Olint

czyli niczym się nie różnimy,jak zwykle masz rację
  17. Sytuacja na świecie Olint

tak,były takie-ale z innej beczki,czy przestępca który odsiedział wyrok jest nadal przestępcą ,czy już nie?
  18. Sytuacja na świecie Olint

Cięgle słyszę:traktuje przedmiotowo graczy,oszukuję kłamię i coś tam jeszcze,przecież ja też mogę pisać o Tobie co mi się żywnie podoba,nic nie potraficie udowodnić ,jesteście jak dzieci we mgle,Kiker ma rację ,boli was ,że nic nie możecie udowodnić,a ja nawet nie mam ochoty się wybielać,tylko...
  19. Sytuacja na świecie Olint

ale to są słowa jakiegoś gracza ,nie wiem co sobie wymyślił,co ja mam z tym wspólnego?
  20. Sytuacja na świecie Olint

a co do tego ma ta nazwa?Pojawiła się ponad tydzień temu i pewnie nie wiesz dlaczego:)to taki żart dla Adasia był:)