Wyniki wyszukiwania

1. aslan 2 .

[Przekierowano do ticketów] wczytywanie strony

czemu ten ekran jest czarny ? odpowie mi ktoś wcześniej spotykałem się z takim czymś ale takie coś utrzymuję się od 1 godz już .... resetowałem stronę czyściłem pamięć przeglądarki z ostatniego roku ...... PS : wiadomości forum itd na razie wyświetlają się normalnie ustawienia mapa...
  2. aslan 2 .

[Wyjaśnione] zapał do ćwiczeń -nowe zaklęcie ?

Zapał do ćwiczeń Mieszkańcy będą od czasu do czasu rozpoczynać szkolenie bojowe z własnej woli. rzuciłem przyrost mieszkańców na 1 miasto ale razem z tym zaklęciem poleciało jakieś nowe ............ co to jest ?
  3. aslan 2 .

[Wyjaśnione] talos

Dziwny mechaniczny głos odbija się echem, ' Śmiertelniku, przybył Talos, a wraz z nim zniszczenie. Talos jest silny, szybki, dokładny i zawsze aktywny. Misją Talosa jest zniszczenie całej Grecji.' Broń się za wszelką cenę, by nie zostać pokonanym! Talos nie wybacza, kiedy utracisz wszystkie...
  4. aslan 2 .

[Wyjaśnione] korespondencja na starych światach

witam mam nie codzienne pytanie jest możliwość przejrzenia korespondencji z innym graczem na światach które są zamknięte ? szukam aktualnie gracza i by mi to bardzo pomogło gdybym wiedział co napisał do mnie 1 rok temu :(
  5. aslan 2 .

[Wyjaśnione] wysłałeś- wiadomość

mam takie pytanie czy dałoby sie zablokować ( lub skrócić czas ) wiadomości ( wstążki ) co sie pojawia np po napisaniu do kogoś bo mi ona trochę przeszkadza ;/
  6. aslan 2 .

[Wyjaśnione] sloty po straceniu miasta

mam pytanie czy jak np bede miał 1/5 ( czyli 1 na 5 miast ) a strace to 1 miasto to czy liczba slotów sie zmieni czy nadal bedzie 1/5