Wyniki wyszukiwania

1. kika2ooo

Dyskusja na temat nowego świata

Odp: Dyskusja na temat nowego świata Świat z ustawieniami x4 powinien być zakazany przez lekarzy psychiatrów :D
  2. kika2ooo

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji A może w ramach aktualizacji trochę odciążyć grę, żeby tak nie wieszała się :confused: Wywalić np. część "atrakcji"
  3. kika2ooo

Dyskusja na temat aktualizacji

Odp: Dyskusja na temat aktualizacji Za kolorowo, za małe ikonki, a co najważniejsze gra teraz masakrycznie wolno chodzi. Wysłanie szybkiego ataku czy wsparcia - prawie niemozliwe. O klinowaniu kolona można praktycznie zapomnieć. Ludzie grający mobilnie, na słabszym sprzęcie i wolniejszym necie...
  4. kika2ooo

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem Widzę. Dzięki :)
  5. kika2ooo

[Legalny] GRCRTools

Odp: Grepolis Report Converter - problem z językiem Nie działa historia i statystyka gracza Błąd czy zamierzone ograniczenie? Od paru dni nie działa podgląd historii i statystyk graczy
  6. kika2ooo

[Wyjaśnione] Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Odp: Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji Dzięki, zgłoszę to do supportu. Mam nadzieję, że nie dostanę bana za nieuzasadnione zgłoszenie :)
  7. kika2ooo

[Wyjaśnione] Urlop przerywany i powrót na urlop bez czasu aktywacji

Jestem na grepo prawie od poczatku ale tu mi zabili ćwiek. Ma ktoś rozwiązanie tej zagadki: gracz xxx od dłuższego czasu przebywa na urlopie. Sprawdzam go regularnie wysyłając wsparcie, bo nie ukrywam że mam chętkę na jego miasto. I tu występuje dziwne zjawisko: wrócił przedwczoraj z urlopu, bo...