Wyniki wyszukiwania

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

No jędrula walnął xD
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wydłużenie do 7 dni ochrony jest całkowicie nielogiczne. Nie wiem w czym problem jest przywrócić taki czas ochrony jaki pozostał przed awarią serwera. Jak już chcieli to mogli dołożyć 1 dzień a nie dawać na nowo 7 dni.
  3. Sytuacja na świecie Nysa

Milczuch jak nie wiesz ile złota wydałem na nysie to lepiej nie pisz takich głupot że zloto dawało mi przewagę.
  4. Sytuacja na świecie Nysa

Haahahahahahaah. Ty mówisz o bunkrze gdzie miałem jedno miasto albo góra dwa obstawione, bo cała wyspa była czerwona. Nie dziw się że były tam bunkry. Szkoda że nie mam żadnych screenów z tego jak wy za to baliście się mnie. Wystarczyło mieć jedno miasto na waszej wyspie i to wy wszystkie miasta...
  5. Sytuacja na świecie Nysa

solidne baty?? Ty sobie chyba drwisz bo nie odróżniasz pewnych rzeczy. Ja w grepo przestałem grać od momentu aktywowania po raz pierwszy urlopu a to był chyba maj lub czerwiec. Niby do teraz jestem ale to tak statystuje bardziej. Kilka dni miałem jeszcze weny żeby coś pograć na tym świecie ale...
  6. Sytuacja na świecie Nysa

Mnie kusi ten nowy światek cudaki, stary system podboju, prędkość 6x. Chyba się skusze jeszcze na tą nowość od grepo :) Chyba nawet zagram tak na 100%, nieco pozłocimy i powalczymy o conajmniej top 3. Ściągnę dwóch $$$ dobrych graczy i będzie jazda xD
  7. Sytuacja na świecie Nysa

No raczej poszwędałbyś się w innych sojuszach by przetrwać xD a pod koniec świata byś przeszedł do nich z podkulonym ogonem :) Mógłbyś znów być tą ważną cząstką w sojuszu która przecież tak wiele wniosła w wygranie świata xDDDDDD
  8. Sytuacja na świecie Nysa

Jak miło że znalazlem się na tej oto liście. Ale nie złociłem tak jak myślicie. Zmieścilem się w 15k może w 20k. Głównie premki były tylko kupowane i raz jak dobrze pamiętam ciachłem murek jak luzaki na mnie leciały klockiem ^^.
  9. Sytuacja na świecie Nysa

Grzesiek nie ugrał bo mało grał. Kto grał na Katani ten wie jakim graczem był. Ja nie grałem ale widziałem jego staty w pw i w ilości miast i były imponujące. NIe każdy jest wstanie grać nowy świat po skończonym... Grzesiek jak zagra znów na jakimś nowym świecie tak na 100% to już mogę wam...
  10. Sytuacja na świecie Nysa

to chyba wy się musicie żalić że mało pw wam ktoś nabił ze złomu że tak piszesz. Ja nigdy nikomu nie żaliłem się że mi mało nabili
  11. Sytuacja na świecie Nysa

i jeszcze w portfel mi będzie zaglądał xD. A tak w ogóle to nie nazwałbym tego typu jak marnowaniem pieniędzy...
  12. Sytuacja na świecie Nysa

No tak jakby te wasze złomowanie podliczyć to sądzę że z tych 87 mln pw które zebraliście jakieś z 25 mln nazbierałoby się z tego złomu... A przepraszam bardzo, bo chciałbym żebyście się zmieścili w tych 25 mln, ale jednak wyszło by chyba dużo więcej xD
  13. Sytuacja na świecie Nysa

Dlatego ja już nigdy nie zagram świata z dominacją bo to bez sensu jak są złomowanie. No chyba że nawalą mi z 10 złotych to tylko na zasadzie złomowania program
  14. Sytuacja na świecie Nysa

Oj męczy, męczy. Ja po pierwszym długim urlopie straciłem już wenę do gry. Teraz to taka wegetacja tylko aby zallczyć światek do końca ^^
  15. Sytuacja na świecie Nysa

Jesteś taki pewny? Wielu już takich było pewniaków :)
  16. Sytuacja na świecie Nysa

No tak że trzeba było uciec w inne morze xD.. No tak chodz tu, przecież odznaki są najważniejsze xD Dobrze że nie dla mnie ^^
  17. Sytuacja na świecie Nysa

Swoją drogą na miejscu luzaków bo pewnie i tak wygrają dominacje to bym zrobił tak żeby mieć taką wystarczającą ilość miast aby można było wywalić z uśmiechem na twarzy m.in takich graczy jak ty Astra i bez ciebie wygrać dominację. Adek przemyśl to, mina astry była by na pewno bezcenna xDDD
  18. Sytuacja na świecie Nysa

haha ja nie straszę. Tylko zachęcam do wspólnego zagrania kiedyś na świecie po przeciwnych stronach :) Lubię pokazywać jaki to słaby jestem xDDD
  19. Sytuacja na świecie Nysa

Nie zapomnę tego jak Astra jęczałeś na forum jak ci chyba z 5-6 klocków luzaki na raz wcisnęli xDDDDDDDD Fajne to były czasy co nie? A może już nie pamiętasz??
  20. Sytuacja na świecie Nysa

I co się breena cieszysz?????? Ja jakbym miał nawet 10 kolonów na raz to bym miał na to wywalone bo nie gram już tak aktywnie, arek zresztą też już nie gra tak jak wcześniej i to widać nawet po statystykach jak sobie zobaczysz. Breena zostań przy tym nicku to za kilka miesięcy jak mi się zachce...