Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat Giełdy.

"handlarze giełdowi" to nie tylko gracze którzy czekają jak ktoś wykupi surowce na zasiedlonych morzach zwalniając tym samym miejsce w magazynach giełdy, to także sporo graczy którzy są porozrzucani na wszystkich morzach bez wyjątku, od morza 01 do 99 , oni dopóki tylko dany świat będzie dawał...
  2. Sytuacja na świecie Gonnos

nie trwało długo nim zaczęliście współpracę z wudo a potem zostaliście całkiem wchłonięci - po prostu dłużej się czailiście z przejściem do wroga :D ja też nie poleciałem od razu do wroga byłem gotów zniknąć z tego świata kończyłem - oddałem swemu sojuszowi około 40 miast wróciłem po dwóch...
  3. Sytuacja na świecie Gonnos

Dobra dobra a Ty to niby gdzie przeszedłeś ? czy aby nie do wroga ? tylko wybrałeś drugą stronę przecież rozmawialiśmy o tym priv. zaskoczyłeś mnie tym wpisem - powiedziałbym nawet że rozczarowałeś przypomnę posypał się Soul Hunters który wziął na siebie za dużo - przynajmniej moim zdaniem...
  4. Dyskusja na temat Giełdy.

Giełda wpłynęła też na jeden z elementów gry jakim jest zamknięcie świata Jak przy dominacji ilość graczy na serwerze nie ma związku z zamykaniem światów , tak przy Erze Cudów gracze którzy tkwią na danym świecie po to aby pozyskiwać złoto z giełdy będą z pewnością znacznie opóźniać zamykanie...
  5. Sytuacja na świecie Gonnos

ostatnie poziomy poszły w ruch konkurencji nie było
  6. Sytuacja na świecie Gonnos

świat Gonnos ruszył 30 kwietnia 2018 jak Ty wyliczyłeś półtora roku ?
  7. Dyskusja na temat Giełdy.

Ja tam prosty grajek jestem ale skusze się na wpis bo czasem zaglądałem na nowy świat "coś u handlować" W pierwszej chwili jak zorientowałem się jak wygląda sprawa z tą giełdą byłem mocno poirytowany - bo wyszło na to że mój drobny handel dobiegł końca - nie mam zamiaru siedzieć non stop na...
  8. Wolicie, gdy morale jest aktywne, czy nieaktywne?

zdecydowanie nieaktywne :)
  9. Dyskusja na temat Puszki Pandory.

Może słówko... Na plus fakt że nie posyłało się swojego wojska tak jak to bywało wcześniej I to tyle z plusów Event był bardzo czasochłonny i męczący, poświęciłem mnóstwo czasu na łapanie duchów a i tak doszedłem do 38 puszki Zużyłem nie wiele złota na początku na wojsko i na końcu ze trzy...
  10. Sytuacja na świecie Cytera

drugi raz już podkreślasz że to smoki były stroną która posyłała pierwsze ataki na pandy i że to my wybraliśmy Was jako wrogów - nic bardziej mylnego wszyscy wiemy że oznakowanie Was jako wrogiego sojuszu było konsekwencją Waszych ataków a przede wszystkim Haszka
  11. Sytuacja na świecie Cytera

dziękować DareDevil4:) a mi tam te ustawienia pasują ;) a brakiem morale to mnie na prawdę zaskoczyli - szok normalnie pytanie czy to będzie taki pojedynczy przejaw do skłaniania się ku zdaniu zdecydowanej większości graczy .... oby nie ;)
  12. Sytuacja na świecie Cytera

a jakie te ustawienia ....? nie mogę się doklikać gdzie one ...
  13. Dyskusja na temat nowego świata

te dwa parametry to chyba się nie mają za bardzo ku sobie ... :p
  14. Puszka Pandory

6-11-17-21-23-28-33
  15. Dyskusja na temat nowego świata

trzeci Twój wpis w niedługim czasie i ciągle piszesz to samo - jaki to "stary system cudowny" - posty chyba tylko chcesz nabijać :p w starym systemie bardzo pozytywne wrażenie zrobiły na mnie tylko "ruchy wojsk" - to na prawdę świetna sprawa ale poza tym nie przekonałem się absolutnie do tego...
  16. Dyskusja na temat zmian w morale

Tak niestety racja ta gra zjeżdża po równi pochyłej, jest tylko gorzej... gorzej... gorzej za kasę złoto - a za złoto ... WSZYSTKO - dosyć że w samej grze to jeszcze event za eventem, eeee... szkoda gadać :(
  17. Dyskusja na temat zmian w morale

No to już łapnąłem doła czekam na świat z nowym systemem bez morale ... a tu czytam że wszystkie powstające światy będą standardowo z morale - beznadzieja tylko dla tego że ktoś się stara, jest aktywny, szybko się rozwija pod każdym względem na grze to ma tracić wojsko na niskim morale - dla...
  18. Sytuacja na świecie Baris

Skoro już o mnie mowa więc skuszę się na wpis: W pierwszej kolejności chciałem serdecznie podziękować za grę wszystkim którzy "klikali" na Baris - a było tego klikania sporo oj ciągnął się ten świat ... Wiadomo jak to zawsze bywa były lepsze i gorsze chwile - długo by o tym pisać więc daruję...
  19. Sytuacja na świecie Baris

298 graczy Czekamy na informację o odliczaniu do zamknięcia świata
  20. Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

przecież to już bez znaczenia i tak nikt mnie nie dogoni :D ale obstawię Francję bo raczej ich pociągną trybuny i sędziowie do zwycięstwa pozwolę sobie napisać moje spostrzeżenia co do konkursu rywalizacja i emocje z nią związane ograniczały się do kilku osób z czołówki rankingu wiadomo że...