Wyniki wyszukiwania

1. ***Kojiro***

Great Challenge: Starcie EKIP

Temat luźny, być może umrze śmiercią naturalną, a może coś z tego wyjdzie :) Śledząc forum, na różnych świat można zaobserwować, że każdy świat ma co najmniej dwie mocne ekipy/sojusze. Jedna z nich przeważnie wygrywa ( w koalicji bądź sama ). Czasami powstają przy tym zarzuty, że świat słabo...
  2. ***Kojiro***

Podsumowanie świata Gela z punktu widzenia sojuszu Killa Beez

Kierowany dialogiem z jednym z graczy na FO, postanowiłem udokumentować to jak rozstrzygnął się świat Gela. Oczywiście z naszego punktu widzenia. Będą też skany rankingów tuż po wybudowaniu 7 z 7. Może to trochę pomoże w grudniu przy wyborze gracza roku na świecie Gela. Mój głos pójdzie na...
  3. ***Kojiro***

[Naprawiony] Niekończąca się kolejka rekrutacji

Po ostatniej aktualizacji dzieją się takie cuda. Gdy kończy się rekrutacja w jednym polu to ono nie znika. Po odświeżeniu jest ok. Z tego co wiem nie jest to pojedynczy przypadek
  4. ***Kojiro***

[Ulepszenie] Opuszczanie i rozwiązywanie sojuszu, szaraki

Przy Erze Cudów dzieje się wiele cudów. Opuszczanie soja czy szaraki będąc na cudaku często się zdarzają i niszczą wkład włożony przez resztę sojuszników w grę. Moja propozycja jest następująca ( może już taka była, nie szukałem ) 1. Po kliknięciu: '' opuść sojusz '' uruchamia się...
  5. ***Kojiro***

[To nie błąd] DIO-Tools

Czy komuś jeszcze przestał działać DIO-Tools po aktualizacji ?
  6. ***Kojiro***

[Ulepszenie] Nowi Bogowie , pt.2

Przeglądałem archiwalne propozycje i natknąłem sie na wpis z propozycją gracza spartan.17 o dodatkowym bogu. Jednak dialog wygasł :) a był rozwojowy. Spartan pisze tam o dodatkowym bogu Aresie i szczegółach jego czarów i jednostek. Jak pisali gracze jest tam wszystko do dopracowania i...
  7. ***Kojiro***

[Wyjaśnione] Limity serwerów i konta guest...

Może gdzieś to było, ale nie chce mi się szukać. Nie gram też jakoś bardzo długo i nie znam odpowiedzi na te pytania. Jakie są limity graczy na serwerach ? ( Chodzi mi o dokładne limity przy każdej prędkości ) oraz kto i po co zakłada konta guest? No i dlaczego cześć z nich ma zero pkt...
  8. ***Kojiro***

[Wyjaśnione] Forum wewnętrzne sojuszu

Czy support może wchodzić na forum wewnętrzne sojuszu i dokonywać tam cenzury i usuwać teamty ? Nie jest to komentowanie pracy supportu wiec proszę mnie nie banować za to. Chce uzyskać odpowiedź po prostu. Bo jeżeli by przykładowo mógł to przecież tak mogą wyciekać różne planowane akcje na...
  9. ***Kojiro***

[Ulepszenie] Nowa blaszka

Co myslicie o tym by powstala nowa blaszka za najwieksza ilosc pokonanych jednostek morskich w ciagu doby ? chodzi mi oczywiscie o morskie jednostki bojowe nie wliczajac trampkow.