Wyniki wyszukiwania

1. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

kiedy inkantacja ja sie pytam..
  2. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

dla mnie to wszystko nie jest śmieszne, ja odwołałem weekend w spaa zeby na messie dobrze zaczac.. a messy w weekend nie ma.. i ja sie pytam wobec tego.. o co tutaj kaman.. i ja chce rekompensaty.. nie wiem czego tutuaj mozna nie rozumiec... poprostu popsulo mi sie wiecej planow niz grepolis...
  3. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

ja o 10 normalnie sie zalogowalem i se bobuje domki.. :cool:
  4. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

a co jakby kolon wlasnie na mnie płynął hm?:confused:
  5. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

tez mi urodziny.. o_O hrrr..tfuuu..
  6. Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

nie mozna sie zalogowac a mi sie tam srebro przelewa:confused:
  7. Sytuacja na świecie Katania

siema miszczu:)
  8. Sytuacja na świecie Katania

przeciez nikogo nie obchodzi dlaczego ci padła wiocha, poprostu lubia twoje wyjasnienia:) i fakt, roznice w podejsciu widac;)
  9. Sytuacja na świecie Katania

bo widzisz tomaszku, jedna czy dwie wiochy na jakimś etapie gry nigdy nie decydowały o zwycięstwie czy to w cudach czy w dominacji, tu chodzi o cos innego w tej dyskusji z tego co widze, jeżeli ktoś stworzył jakiś mit o sobie, lub jeżeli inni stworzyli mit o kimś, to ta "osoba" musi temu...
  10. Sytuacja na świecie Katania

dzieki gretsky ze mnie wyreczyles, bo ja to ledwo gimnazjum skonczylem, bez kitu:p ps. wlasciwie zeusa wyreczyles pozdrawiam
  11. Sytuacja na świecie Katania

ale zeus, idąc twoim tokiem myslenia, to w ogole niepotrzebne sa spowalniacze bo bez nich masz takie same szanse trafic w konkretną sekunde, a i tez pytalem o jedno miasto, wiec wszystkie inne wzgledne odrzućmy (np nakladnie sie czasow), czyli twierdzisz ze jezeli szanse na trafienie z jednego...
  12. Sytuacja na świecie Katania

takie tylko mam pytanie, skoro na jedno polecenie z jednego miasta z biremami [wsparcie(przypuscmy z wolnym transem)] przypada 40% szans przy 5 próbach, to jakie prawdopodobienstwo trafienia przypada dla tego miasta, jezeli nastepnym spowalniaczem jest ogien, a dopiero ostatnią mozliwoscią jest...