Wyniki wyszukiwania

1. czucz2

Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa

Odp: Dyskusja na temat nowego boga, Dejnosa ten nowy bóg tylko pewnie na dzisiaj;)
  2. czucz2

Gracz Roku 2015 - Zakros Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Zakros Głosowanie Haszek.
  3. czucz2

Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Maraton - Głosowanie trzeb było kogoś zgłosić, w zeszłym roku się nie udało to może teraz się uda
  4. czucz2

Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Pella Głosowanie VictoriaNike
  5. czucz2

Gracz Roku 2015 - Pella

Odp: Gracz Roku 2015 - Pella mój nick: czucz2 pierwszy typ: a) marcin.mm b)marcin.mm Solidny gracz na którym można polegać. Zawsze rzeczowy, świetnie dogaduje się z ludźmi, bezkonfliktowy. drugi typ: a)VictoriaNike b)VictoriaNike dobrze prowadzi swój sojusz i dba o swoich graczy, w razie...
  6. czucz2

Gracz Roku 2015 - Maraton

Odp: Gracz Roku 2015 - Maraton a)czucz2 b)KAROLINA WŁODYKA c)KAROLINA WŁODYKA Dobra koleżanka, pomocna w obronie i ataku.
  7. czucz2

[Zakończone] Czas na loteriadę!

Odp: Czas na loteriadę! 2, 5, 13, 19, 36 szczęśliwy numerek: 8
  8. czucz2

Maraton - Party

Odp: Maraton - Party też dziękuję za grę na tym serwerze, zwłaszcza mojej EKIPIE różnie tu było na tym świecie, ale na swój sojusz mogłem liczyć, teraz to tylko można po czerwonych wioskach polatać i wojo porozbijać ;)
  9. czucz2

Pella party

Odp: Pella party do końca tego świata to na moje zostało jeszcze parę miesięcy.
  10. czucz2

Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella kajo1977 u ciebie w soju też się takich znajdzie co na niskim murku bronią się tylko lądem, bo szybciej się odbudowuje zwłaszcza jak ktoś nałapie bonusów z kury lub ma bohaterów na wysokim poziomie, birki jednak dłużej się odbudowują.
  11. czucz2

Sytuacja na świecie Pella

Odp: Sytuacja na świecie Pella kajo1977 Ty stary defowiec dałeś się tak podejść, trzeba było jeszcze ze dwóch kompanów do zabawy zaprosić, a tak wojo rozwalisz i punkty nabijesz nam, a się przydadzą bo na sloty braknie
  12. czucz2

Maraton - Party

Odp: Sytuacja na świecie Maraton dokładnie, wczoraj ładnie już nam szło i fajna dyskusja była, a tu ciach i wszystkie wpisy poleciały w kosmos
  13. czucz2

Maraton - Party

Odp: Sytuacja na świecie Maraton Tu nam żaden czyściciel tematów nie będzie usuwał. Wczoraj ktoś rzucił pomysł ruszenia większą ekipą z Maratonu na nowy świat jak się na to zapatrujecie i czy byli by jacyś chętni??
  14. czucz2

Sytuacja na świecie Bizancjum

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Na Pella od początku EC byłem w sojuszu, który wybudował 7 cudaków. Mam zwis co se o mnie myślisz, bo znając życie to co świat nowe konto, co by sława z poprzednich światów nie zaważyła na dalszych losach na nowym świecie.
  15. czucz2

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Helpolis może się nie znam i krótką pamięć mam, ale w komnacie chwały Bizancjum NorbiF'a nie widzę, a z tego co pamiętam to za uwalenie 2 cudaków BB właśnie on odpowiada. Na Pella mieliśmy podobną sytuację, ale czerwoni są za słabi co by zdobyć naszych 7...
  16. czucz2

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Tia, na innych światach korony dostają nawet po 3 składy sojuszu bez zbędnego budowania cudaków, w komnacie wygląda to, że budował jeden sojusz, ale jego skład się zmienia tak, co by Ci co zasłużyli na korony je dostali. Marto obserwator to może na Pelle by...
  17. czucz2

Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum Tia, budować cudaki na jednym świecie po kilka razy co by nazwa sojuszu była widoczna w komnacie chwały to lekka przesada, można to zrobić inaczej, co pokazuje doświadczenie na innych światach. Wy tu się meczycie po dwa lata, ja koronę i wygrana świata na...
  18. czucz2

Gracz Roku 2014 Bizancjum - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Bizancjum - Głosowanie Ależ każdy może głosować, a czy jego głos będzie miał wpływ na wynik wyborów to się okaże. A jak zostaną ogłoszone wyniki to niektórzy się zdziwią, że akurat ten gracz wygrał, ale tak to jest jak się dokładnie regulaminu nie czyta
  19. czucz2

Sytuacja na świecie Maraton

Odp: Sytuacja na świecie Maraton w starym fajne może być wstawienie komuś kolona na krótko przed aktywacja urlopu, miasto praktycznie Twoje bez wstawiania wsparć, zwłaszcza jak właściciel nie pilnuje miasta:)
  20. czucz2

Gracz Roku 2014 Pella - Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2014 Pella - Głosowanie BioręTo nie podpowiadaj, chyba każdy czytał regulamin glosowania