Wyniki wyszukiwania

1. Fablee

Dziękuje za życzenia! :)

Dziękuje za życzenia! :)
  2. Fablee

Diablo II

Aż wszedłem na moją postać i spisałem wszystko, oczywiście nie wszystkie ubrania miałem perf, choć z 3 rzeczy na pewno. Reszta bardzo nie odbiegała od perf, np. rękawice. Dam nazwę i linka, żeby przypomnieć co to i jakie staty ma. I broń: Ostatnie życzenie(JAHMALJAHSURJAHBER) - KLIK! II...
  3. Fablee

Diablo II

Itemki też miałem niezłe-jak będę miał czas to je wypisze. Wiem napewno, że tarcze Wygnanie miałem zbugowaną :)
  4. Fablee

Diablo II

poxop, w zasadzie robiliśmy podobnie. On szukał bossa, dawał portal, ja zajmowałem się bossem, natomiast on wszystkich dookoła atakował. Tak samo w Tristram. Ja atakowałem Mefista, Diablo i Baala, natomiast on atakował wszystkie szkielety i pozostałe stworki, które smitterem atakowałbym...
  5. Fablee

Diablo II

Nie wiem jak po restarcie chodzą, ale jeszcze jak grałem na Ladder VI to dało radę sprzedać bera za 14 istów, a jak znalazłeś nobka to i za 12 sprzedał. Ja zawsze ze znajomym grałem, on hammer, ja smitter. Uber Tristram łącznie ze zdobyciem Org Setu zajmowało nam może 3 minuty max-ta Lilith...
  6. Fablee

Sytuacja na Świecie Ksi

Rozrywane na strzępy to za dużo powiedziane. Jesteśmy zwyczajnie atakowani. Ile waszych polis musiało być zaangażowane w zabranie mi tego polis? 6-7 czy więcej? Przyznaję, zdobyliście moje polis, ale sztuki w tym nie było żadnej. Pomiędzy kolonem a atakami czyszczącymi była 1 minuta różnicy...
  7. Fablee

KSI nie dziala poprawnie

Może standardowo wyczyścisz ciasteczka i sprawdź czy pomoże.
  8. Fablee

Złote monety

Nie jestem pewien czy po nagrodę nie musisz wejść w Premium-->Zdobądź
  9. Fablee

Świat

Matko Boska, ludzie, przeczytajcie temat na samej górze tego działu i nie zaśmiecajcie forum! Tu masz odpowiedź A to z tematu o jedno "pole" wyżej od twojego i jedno niżej od tego co podałem ci wcześniej: Tego ci życzę :)
  10. Fablee

kasowanie tematów

Zanim zarejestrowałeś się na forum musiałeś kliknąć, że Zapoznałeś się z regulaminem forum i go akceptujesz. Dlatego w czym problem teraz widzisz? Gdy go akceptowałeś był jakiś inny? Może nie ten regulamin akceptowałeś? Akceptując zasady tego forum potwierdzasz, że będziesz ich przestrzegał...
  11. Fablee

Nie mam czarow bogów dlaczego

Już Ci tłumaczę. Widoczne masz tylko 3 czary Hery, ponieważ tylko te 3 można rzucić na miasto. Czwarty czar rzuca się na atak przeciwnika. U Ateny podobnie. 2 czary rzuca się na miasto, a 2 kolejne to: Raport z wojsk atakujących ciebie oraz czar wzmacniający atak. Gdy klikniesz na idący na...
  12. Fablee

Świat Ny

Ja osobiście nie narzekam-Co prawda Grepolis działa mi nieco wolniej niż zwykle(no dobra, sporo wolniej), ale działa. Nie miałem ani na chwilę problemów z tym. A gram na Ksi(Xi)
  13. Fablee

Świat Ny

Nie gram na Ny, dlatego nie mam problemów, natomiast jasno wyjaśnione jest:
  14. Fablee

Calkowita sila jednostki w ataku

Nie wiem ile w tym prawdy, ale korzystając z symulatora, nasunął mi się wniosek, że obydwie jednostki biorą udział na raz, a ich obrona jest sumowana czy też uśredniana. Może to złe założenie, ale tak mi się wydaje. Co do drugiego pytania. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Wydaje mi się...
  15. Fablee

Prezaentacja sojuszu "THIS IS POLAND"

1 osoba w sojuszu, prezentacja uboga, zero grafiki, słabo. Co do tej flagi. Albo robisz screena, wycinasz w paincie, wrzucasz potem na imageshack.us i dodajesz link, np. . Ewentualnie jeżeli chcesz tylko te miecze co masz we fladze, to dodaj to pomiedzy te tagi wyżej.:
  16. Fablee

Calkowita sila jednostki w ataku

Siła jednostki wynosi dokładnie tyle ile jest napisane, nic więcej, nic mniej(nie biorąc pod uwagę czarów, premium itd). Czyli procarz atakuje bronią dystansową z siłą 23. Natomiast z obroną wygląda to tak: Atakuje powiedzmy szermierz-broń obuchowa. Broni procarz. Wtedy procarz "używa" obrony...
  17. Fablee

Nick

vgfsanb;lr44e
  18. Fablee

Flagi miast

Nie znaczą one nic, poza zwykłym oznaczeniem. A tu wszystkie flagi na wiki :) źrodło: http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Sojusze#Flagi_sojuszu
  19. Fablee

Surowce

A to na potwierdzenie, no i nie tylko. http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Produkcja
  20. Fablee

Błą w kalendarzu!

http://forum.pl.grepolis.com/profile.php?do=editprofile Wciskając już jednak zbędne info, muszę dodać, że nigdzie na świecie żadna strona www nie zna daty urodzin bez jej wcześniejszego podania, dlatego problem wydaje się troszkę śmieszny.