Wyniki wyszukiwania

1. Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

Lepiej napiszcie jaki układ sił bo wróble ćwierkają że smerfy i ich odnogi plus cartel plus hellfire to koalicja przeciw CTG i reszcie. Mylę się mocno ? Psioczycie na ten świat a tu setki nicków z koronami w różnych odcieniach. czyli nie ma nowych graczy tylko sami zapaleńcy :P ale poziom...
  2. Walki na świecie Ialissos

ile ognie utonęło na odbijaniu u Moona 50k ? Muru u nas nikt nie zapisał :)
  3. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

pożyjemy zobaczymy... Pomimo tych wypocin które tu piszecie wiem że Astra z Laxią potrafią dobrze grać. Pozostali którzy z nimi przyszli także. Tylko klikałem w ich sojuszu na Nysie chwilę i skończyło się niefajnie.
  4. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Astra spróbuj z Laxią no rozwalić tych Blenderów. Tam jest sporo młodych graczy ale perspektywicznych. Patrzę ile pracy włożyli w ten sojusz. Jak pogracie trochę to będziecie fajnym wzmocnieniem. Mam nadzieję że Wasze ego nie przeszkodzi w rozwoju tego sojuszu który choć na pierwszy rzut oka...
  5. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

ciekawy serwer. Pomidory i nawóz dla nich ;) Przejdą do historii te epickie bitwy...
  6. Sytuacja na świecie Ialissos

Valhalla wybudowała pierwsza 4 cuda , ale Wikingowie i Familia walczą do końca. Gratulujemy wygranej.
  7. Sytuacja na świecie Ialissos

Właśnie widzę że ciśniecie tęgo. Po zakończeniu zabawy poproszę na priv . i formację jak Wy to skracacie w takim tempie
  8. Walki na świecie Ialissos

Zacnie
  9. Sytuacja na świecie Ialissos

....................... no comment
  10. Sytuacja na świecie Ialissos

Wiewiór piszesz o odcinaniu graczy II od informacji.... Jakbyś nie wiedział dlaczego. Twój kolega z sojuszu ma multi i gra na telefonie na nicku gracza od nas. Ticket zaraz pójdzie do suppo. A Ty zarzucasz że nie udostępniam informacji. Ilość krzywych zagrywek tutaj jest tak duża a Wy nadal...
  11. Sytuacja na świecie Ialissos

Załatwcie dla kreta odznaczenie. Ta gra na psy schodzi ..:confused: Mimo wszystko gratulacje, jakieś emocje były, choć osobiście preferuję uczciwą rywalizację. Byliście aktywniejsi, więcej walczyliście, złociliście i knuliście na koniec. Ale cóż nie ma co płakać - jaka gra taka rywalizacja.
  12. Sytuacja na świecie Ialissos

Obecnie szukamy kreta który Wam wszystko nadaje jeżeli chodzi o Cuda. Jakaś podpowiedź :D Coś czuję że to zwycięstwo jeśli wygracie będzie miało dziwny posmak ...
  13. Sytuacja na świecie Ialissos

emocje to były niedawno. Brawo za zbicie okupacji na cudaku. Z tego co patrzyłem to ilość ataków do 280 dochodziła chyba. Ktoś tam u nas pisał że Wam 52 k ogni utonęło. Odbijanie jak się patrzy. Gratulacje.
  14. Sytuacja na świecie Ialissos

Ja lubię wolne granie. Najlepiej mi szło na Myoni i Zakintosie. Tutaj nie jesteśmy bez szans choć macie lepiej zorganizowane wyspy. U nas to lepienie na ostatnią chwilę było. Ale rywalizacja fajna choć we wszystkich rankingach eventach etc macie przewagę to jeszcze trochę Wam krwi napsujemy bo...
  15. Sytuacja na świecie Ialissos

Kozaki to grają na Nysie i Pandosi ;) Pozdrawiam
  16. Sytuacja na świecie Ialissos

widzisz gra się tak jak przeciwnik pozwala. Zablokowali nas w centrum więc budujemy na antypodach. Oni mają bliżej surowcami trudno. Ale rywalizacja jest wyrównana. Niby wolny świat i nudny ale dzieje się jednak trochę. Ja tam bawię się dobrze. A jak paliki założą to będzie większa interakcja :D
  17. Sytuacja na świecie Ialissos

No to zaczynajmy ostatni odcinek sagi jak to familia Vikingów przechodzi do Valhalli przez Komnatę Chwały ;) Nie ma co pisać więcej o sposobie grania na tym świecie bo pewnie ktoś kto to czyta z boku męczy się trochę. Życzę wszystkim powodzenia i aktywności przy rozpoczynających się cudach w to...
  18. Sytuacja na świecie Ialissos

Powiem tak: Jakbyście grali fair to byłoby po i koronki już byłyby rozdane. Ale... pojawił się Tabag na wyspie gdzie miało być budowane. Miasto ma mur i 14k birem. Od kogo to miasto dostał ? Od jakiegoś Arka zdrajcy- kreta.. Kupujecie graczy i piszecie że w fajnej atmosferze chcecie serwer...
  19. Sytuacja na świecie Ialissos

Strasznie narzekasz. A to że koalicję jakąś robimy - to jest właśnie dyplomacja , a to że moralami po nocach wbijamy - to jest właśnie taktyka, albo że przedłużamy rozpoczęcie cudów - to jest właśnie strategia. Choć widzę że efektów większych na razie nie przynosi ;) Chcesz akcję , walkę etc to...
  20. Sytuacja na świecie Ialissos

Gonnos budują od kilku dni . Tamten świat wystartował 3 miesiące wcześniej i ma dwa razy większą szybkość świata. Naprawdę nie wiesz po co się przedłuża ? Żeby wyrównać szansę na dobrą rywalizację. Więc na etapie obecnym zabawę to mielibyście tylko Wy. Greda: "Od początku wojny nie podejmujecie...