Wyniki wyszukiwania

1. wyrzym

Sytuacja na świecie Apollonia

a kto napisał, że real mnie wzywa? :D Pisałem wcześniej chojraki, że straciłem wtedy nie pierwsze nie ostatnie miasto :) myslicie że sie tym przejmuje? Ps. Sam napisałem w temacie z buntem, że odpuszczamy to miasto :D ale oczywiście, cały dzień je broniłem :rolleyes:
  2. wyrzym

Tak z sercem to 2 tyg tu grałem przed tą wojna :P
  3. wyrzym

Co chcesz widzieć? 3 tygodnie miałem przerwy, dopóki nie dowiedziałem się ze będzie wojna z wami tak nie robiłem nic prócz festynów i budowania defa na bieżąco; ) Tak tak wymówka :) ale serio było tu nudno :) teraz coś się dzieje :) nie pierwsza i nie ostatnia stracona :P
  4. wyrzym

Szkoda słów xd Nie ważne i tak nie zrozumiesz ^^
  5. wyrzym

A tu stricte odpowiedz na twoje szczodrzenie się :)
  6. wyrzym

Ile masz wiosek na froncie które sam obstawiasz? A ile ci sojusz obstawia? Jak juz to stracę miasta w takich miejscach gdzie to jest praktycznie pewne ze stracę bo przedobrzylem xd Poza tym nie narzekam, jest co robić :) Aaa BTW. Po co wydawać golda na miasto, gdzie i tak masz drugie na tej...
  7. wyrzym

Nie rozumiem do czego bijesz, mam wstawić ile Hjalmarson stracił czy co xd raz się traci raz zyskuje, jutro event, sytuacja może się zmienić ;) Obroniłem praktycznie sam dzisiaj wioskę z której dyzio mnie wczoraj wymeczyl, 7k defladu w ciągu 7 godzin ciężko zrobić (+łódki) ;) A Hjalmarson...
  8. wyrzym

Grzesiek wkońcu to kot felix :) prawda? czy sie myle? :oops: btw Gracz =Nielot= z sojuszu SIGMA BROSS FRIENDS podbił miasto N2. należące do gracza Einar Hjalmarsson. dzisiaj o godz. 00:57
  9. wyrzym

Nic nie wybuchło, lipa :(
  10. wyrzym

wełna nie wytrzymał presji i juz polecial ze skanami :D
  11. wyrzym

Jestem już u Ciebie na wyspach :) Na Efezie prowadziłem LCN :)
  12. wyrzym

Teodorus zapraszam do tablicy, co powiesz o tym :D
  13. wyrzym

No jestem w krytycznym miejscu na mapie. Poza tym mam apisdoga czy roka na wyspach. Na rok82 to chyba od Efezu sie czaje :D BTW. Pijacy nie mają wesoło, pozdrawiam Lolcie :*
  14. wyrzym

Jeden z lepszych światów :)
  15. wyrzym

W bonusie najlepsze bunty wchodzą :D
  16. wyrzym

A Ty gdzies zniknął ogólnie :(
  17. wyrzym

Mam info wewnątrz waszego sojuszu, porownalem z tym co harnas napisał i wyszło ze 2 dni za późno napisał :p Ja tego nie pilnuje wiec nie powiem Ci :P
  18. wyrzym

Artur to jest niemożliwe i wiem ze sam w to nie wierzysz :p Z tego co wiem to harnas napisał jednego dnia do anonimow, a Wy 2 dni wcześniej pakt mieliście przybity, wiec proszę Cię...
  19. wyrzym

Ehh Artur, to byla metafora wkoncu maniek to ikona polskiego grepo ;) Aczkolwiek bylby prawdziwym wyzwaniem ;)
  20. wyrzym

Tak to nie dziala niestety :) Z luckiem nie rozmawiam ;) Nie rozumiem dlaczego szukasz we mnie wroga na siłę ;)