Wyniki wyszukiwania

1. Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Również startuje na nowym świecie
  2. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Nie powiedziałem że jesteś zły, tylko wkurzający a jeżeli nie jestem pierwszą osobą która nawet z naszego sojuszu ci to powiedziała to może sam powinieneś zdać sobie sprawę z tego że chyba jednak jest coś na rzeczy??? Ja nie mam żadnej możliwości decydowania o...
  3. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Nie wiem czego ty szukasz tymi swoimi wypowiedziami, ale chyba ci kołek w tyłku uwiera bo marudzisz ciągle i to na byle co każdy zaczyna chyba mieć ciebie dość, a nie wiem od kiedy jesteś w tym sojuszu ja jestem od prawie początku nigdy wcześniej niż od kilku...
  4. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros 3 ataki to trochę mało na dowód, uwierz mi że i u nas by się znalazły rapki o atakach naszych na SI tylko przeszło bez żadnego echa :)
  5. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Mnie tam to nie boli sporo punktów walki zdobyliśmy na marciku który 300 offa potrafił rozbić na samej obywatelce z moralami 50%, nie ma co narzękać :D
  6. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Właściwie to moja odpowiedź miała być odnośnie rextrasa coś tam pisał że zrobiliśmy dużą koalicję do obrony a ja bumy się wziąły do roboty to nie było komu bronić.Ale jak by nie patrzeć to ja utknąłem na 60 którejś stronie tej konwersacji i nie doszedłem do końca...
  7. Sytuacja na świecie Zakros

Odp: Sytuacja na świecie Zakros Głupoty gadasz, macie kilku dziesięciu pro graczy, reszta to słabiaki jak Kac19 co dużo szczeka a gdybym tylko chciał to by siedział codziennie na buntach non stop, reszta to zbieranina później będziecie kombinować jak tu koronami obdzielić wszystkich lub...
  8. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Ah to szczwana bestia ten Marcinek leci na moralach 50% i rozbija off na obywatelce... LOL
  9. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Haszek nie licz tego na miech, bo za miech to cena wzrośnie do 5k za 1(wiem można zwiększać ilości) ,ale z czasem już chyba na to magazyn nie pozwoli...
  10. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Ja chętnie bym pograł w SI ja chętnie bym pograł w Bumach ja chętnie bym pograł w każdym sojuszu który jest jednym z najlepszych na danym świecie, co nie zmienia faktu że jak dołączam do ogarniętego sojuszu z dobrymi graczami to już jestem do...
  11. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Hini naprawdę zaczyna mi to cuchnąć podśmiewaniem się ze mnie :(
  12. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Dzięki za komplement gmk jeżeli jest szczery to miło mi :) Co prawda miałem kończyć grę już żegnałem się z tego świata starając się odejść z klasą(pożegnanie pewnego buma bez wyzwisk ;P), ale on zamiast pożegnać się ładnie ze mną to brzydko mnie...
  13. Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek.

Odp: Re: Złoto. Fakty i Mity. Created by Haszek. Ciekawy temat Haszek.Ale krew mnie zalewa przez tych złotników, dobra i kogo tu winić?Złotników że wydają kasę czy świat który im to udostępnia.W pełni żadnego nie można ,bo wydają kasę swoją i jest to ich sprawa, to samo z grą muszą na tym...
  14. Dangerous Warriors

Odp: Dangerous Warriors heh Na Heraklionie grałem w czołowej 100 w rankingu, jednak wtedy nie miałem dobrych warunków do gry, mała aktywność, brak alarmu.Jednak i tak trochę zabawnie to wyszło bo będąc sam na wyspie ze złotnikami skończyłem mając na niej 5 miast.Grę zakończłem przy około 20...
  15. Dangerous Warriors

Odp: Dangerous Warriors Seweryn09 grał na wielu światach pod tym nickiem.U mnie to jest nowy nick jednak zawsze dążę do dobrej pozycji w rankingu :D A warunki mam obecnie najlepsze w mej historii:) Nie ja bynajmniej nie grałem na Sigmie jednak w innych topowych sojuszach na świecie np. Heraklion
  16. Dangerous Warriors

Kilka Informacji: Założyciele: Seweryn09 Ko.nr.ad Założycielami są gracze doświadczeni mający bardzo dobre warunki do efektywnej gry. Celem tego sojuszu jest gra w miłym gronie, najlepiej niewielkim.Sprawą jasną jest że rzadko kiedy sojusze powstałe na początku świata wygrywają go, jednak nam...