Wyniki wyszukiwania

1. -Achilles--

Starcraft II

Od 14 listopada Starcraft II przeszedł na model freeToPlay, ktoś chętny do gry? Krótki opis: StarCraft II: Wings of Liberty to przygotowana przez deweloperów z firmy Blizzard Entertainment strategia czasu rzeczywistego. Otwiera ona podzieloną na epizody kosmiczną trylogię StarCraft II...
  2. -Achilles--

[Ulepszenie] Handel bonusami za złoto - mniej funkcji premium w eventach

Proponuję wprowadzenie handlu bonusami za złoto (podobnie jak w przypadku handlu złotem za surowce), pod warunkiem, że zostaną zlikwidowane/lub znacznie ograniczone funkcje premium w eventach. Taka zmiana byłaby dla wszystkich korzystna - innogames nadal ma zyski z gry na równie wysokim...
  3. -Achilles--

Przelicznik populacji/ataku

https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Przelicznik_populacji/ataku Wartości ataku w przeliczeniu na mieszkańca nie zostały przeliczone(obecnie to jest spis jednostek, a nie przelicznik ataku), przydałoby się również zmienić ikony ataku przy broni tnącej i dystansowej...
  4. -Achilles--

[Ulepszenie] Podbój wiosek na wyspie

Obecnie koszty budowy wiosek rolniczych na nowych wyspach są dosyć wysokie, ostatnie zmiany wpłynęły trochę na niekorzyść graczy przez musimy wybierać na co przeznaczać punkty walki pochód triumfalny czy wioska. Proponuję zamiast budować wydając punkty walki, podbijać wioski tak jak było...
  5. -Achilles--

[Ulepszenie] Podgląd poleceń - jednostki a mądrość

Niedawno dodano widoczność jednostek po rzuceniu czaru "mądrość" w podglądzie poszczególnego ataku ale chyba zapomnieli o tym aby dodać taką funkcję również do podglądu poleceń w zarządcy myślę, że będzie to dość przydatne podczas obrony i przy wstawianiu listy ataków na własne miasto na forum...
  6. -Achilles--

[Omawiane] Sesja QA

Czy w tym nowym dziale na forum jak się domyślam można zadać pytanie do innogames na które mają odpowiedzieć za tydzień?
  7. -Achilles--

The Forest

Ktoś zna? polecam, świetna gra, obecnie jest wersja testowa, a wydana ma zostać dopiero w listopadzie :) Myślę że poradzicie sobie z pobraniem najnowsza wersja 0.21, ale jak by ktoś potrzebował pomocy, linka piszcie na pw. gra zajmuje tylko około 1gb a jest naprawdę dobra również pod względem...
  8. -Achilles--

Mount & Blade 2: Bannerlord

Mount & Blade 2: Bannerlord Czeka ktoś na premierę Mount & Blade 2? Podobno ma być w 2017 ale mam nadzieję że będzie znacznie wcześniej, myślę że prawie każdy zna poprzednie części tej gry :) najnowszy gameplay, wygląda dobrze ale oczekuję dużo więcej :D...
  9. -Achilles--

[Wydarzenia i Polityka] Wybory parlamentarne 2015

Jak w temacie :)
  10. -Achilles--

[Ulepszenie] Wyszukiwarka sojuszy

Proponuję wprowadzić ułatwienie dla osób prowadzących sojusze związane z rekrutacją nowych graczy. Obecnie gracze którzy chcą dołączyć do naszego sojuszu za pomocą wyszukiwarki sojuszy, wysyłają do wszystkich którzy mają uprawnienia do zapraszania wiadomość co jest często uciążliwe. Proponuję...
  11. -Achilles--

[Ulepszenie] Funkcje premium w sojuszu

Proponuję dodanie informacji o aktywnych funkcjach premium u poszczególnych graczy w sojuszu, dostęp do tych informacji mieliby liderzy i założyciele sojuszu, w ustawieniach będzie opcja która umożliwi wyłączenie lub włączenie tej informacji. Myślę, że w niektórych sytuacja taka funkcja będzie...
  12. -Achilles--

Twierdza Kingsdom

Gra może ktoś? zacząłem 2 miesiące temu, nie wymaga wiele czasu chyba że na początku, bardzo mało funkcji premium więc aktywnością można dorównać graczom korzystającym z tej funkcji, gra wymaga pobrania zajmuje chyba 200mb, budujemy zamek według własnych potrzeb, atakujemy innych, niszczymy...
  13. -Achilles--

[Ulepszenie] Informacja o wysłaniu z wersji mobilnej

Proponuję dodanie ikony informującej o wysłaniu wiadomości z wersji mobilnej które byłoby widoczne przy postach na forum oraz w wiadomościach, ikonę widzieliby tylko członkowie sojuszu i paktu, a w ustawieniach oczywiście znajdowałby się możliwość wyłączenia tej funkcji. Myślę, że będzie to...
  14. -Achilles--

[Ulepszenie] Informacja o bonusie muru

Proponuję dodanie w murze informacji o bonusie dla obrońcy, obronie gruntowej i liczbie otrzymywanych punktów walki. Zmiana jest niewielka i myślę, że szczególnie dla początkujących graczy będzie przydatną funkcją.
  15. -Achilles--

[Ulepszenie] Zaklęcia widoczne w koszarach i porcie

Proponuję dodanie czarów przyśpieszających budowę jednostek do koszar i portu. Myślę, że taka funkcja dla wszystkich będzie przydatna :)
  16. -Achilles--

[Ulepszenie] Dodanie informacji o liczbie pokonanych bohaterów

Proponuję dodać w murze informacje o liczbie pokonanych bohaterów wroga. Skoro są podane jednostki dlaczego miałoby nie być bohaterów :)
  17. -Achilles--

[Ulepszenie] Wyszukiwarka tematów na forum sojuszu

Proponuję dodanie wyszukiwarki tematów na forum sojuszu, może nie jest aż tak bardzo potrzebna ale gdyby się pojawiła na pewno każdy czasami skorzystałby z niej, bez konieczności poświęcania czasu na szukania tego co nas interesuje. Wyszukiwarka służyłaby do szukania tematów jak i treści.
  18. -Achilles--

[Ulepszenie] Rezerwacje w profilu gracza

Proponuję dodać w profilu gracza ikonę rezerwacji obok nazwy miasta. Myślę, że taka funkcja okaże się przydatna i pozwoli zaoszczędzić trochę czasu w niektórych sytuacjach.
  19. -Achilles--

[Wyjaśnione] Rytuał: boska aura

Wystarczy aktywować ten bonus w mieście i będzie działał nawet gdy ktoś inny rzuci ochronkę? czy działa na tej samej zasadzie co niespodziewane wsparcie?
  20. -Achilles--

[Ulepszenie] Zmiany na forum sojuszu

Proponuję wprowadzić kilka zmian na forum sojuszu, abyułatwić jego przeglądanie. 1.- przenieść przycisk "Maksymalizuj" na górę i zastąpić ikoną , co pozwoli zaoszczędzić trochę miejsca na forum -usunąć strzałki za pomocą których przesuwamy zakładki - w przypadku większej ilości zakładek...