Wyniki wyszukiwania

1. CośekMan

Messyna - rozmowy o świecie i nie tylko!

Wielki Poteżny Cosiek, przejmuje kronike te cienkie bolki. Wielki Cosiek idzie wielkimi krokami po te słupki
  2. CośekMan

Masz rację, aczkolwiek ta osoba znana też pod nickiem pawpaw coś tam, po prostu za bardzo przeżywa gre.
  3. CośekMan

Powiedzieć coś niegrzecznego, a obrazić to różnica :) Specjalnie tak napisałem, aby taki kruger się przejechał.
  4. CośekMan

Ten gracz aż prosił się, aby coś mu niegrzecznego powiedzieć, więc nie dziw się proszę :) Takim błotem rzucają dzieci w podstawówce, no ludzie dajcie spokój ile on ma lat? Pisze jakby mu ktoś dom okradł i dzieciaki zabral, bez jaj. Przekaż waszym że trzeba odróżniać gre od życia :)
  5. CośekMan

Proszę o cytaty z rozmowy, bo nie przypominam sobie. Dno 2 metry mulu to prezentują wasi gracze
  6. CośekMan

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Zabłądziłeś chyba.
  7. CośekMan

Jak tak czytam twoje wpisy, czysto obiektywnie, to zaczynam odczuwać twoje niedowartościowanie, jak dziecko które dostało nową zabawke i musi się pochwalić co ma, mam wrażenie, że jakiś wolny jesteś czy coś. Mamy ci poklaskać, [USUNIĘTO] że ubiłeś tego klocka czy co?
  8. CośekMan

Zobaczymy jak kronika sobie poradzi z cielakami :D
  9. CośekMan

koksy wygrały
  10. CośekMan

Niektórzy powinno mieć zakaz grania w takie gry, a przede wszystkim udzielania się na forum.
  11. CośekMan

Nie ma sensu się z nimi kłócić ;) Sciskaja poslady jak mało kto aby wygrać ten świat, bo bardzo tego chcą jak każdy na tym świecie to nie jest dziwne ;) Czysta rywalizacja o zwycięstwo. Tylko usprawiedliwianie się jakby coś nie wyszło i nie udalo się tanimi wymowkami typu " nie gramy na...
  12. CośekMan

Nie placze. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo gorzej po prostu nie rozumiesz.
  13. CośekMan

Nic im nie wyszło. No może poza atakowaniem okupacji komedii w 4 sojusze, a przypominam były one bez morali i deff stał 20 graczy. 200 graczy vs 20 tylko wtedy mieliście przewagę.
  14. CośekMan

Nie da się. Nie jestem przeciwko paktom, ale bez przesady.
  15. CośekMan

Nigdy nie mówiłem że jesteście bociarzam i złotnikami xd Nie miałem takiego powodu, bo wasze synchro nie jest najlepsze lekko mówiąc :D Po za tym nie gram na waszym frocnie i nie mieszaj mnie w to ja poruszyłem ogólną powłokę waszego sojuszu tylko. I myślę że tak doświadczeni gracze nie...
  16. CośekMan

Rozwalona na kawałki xdd chyba twój Mó** został rozwalony na kawałki. Braliśmy twoje miasta jak chcieliśmy, a twoje cofki były 10 min po kolonie i jeszcze najwięcej gadasz, trzeba miec tupet :D
  17. CośekMan

Powiedziałeś że nie wchodzicie na świat aby się kogoś bać. To powiedz mi w którym momencie albo ilosći paktu czyli przewagi nad przeciwnikiem kończy się wasz strach i zabawa? Rozumiem że 1 vs 1 jest już ryzyko porażki i braku zabawy? Skoro jesteście tacy mocni, bo tak o sobie mówicie to...
  18. CośekMan

masz rację, nic ciekawego, zwykła codzienność słupów.
  19. CośekMan

lepiej w czynach udowodnić jak jest :D