Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja na temat nowego świata

Może inno dąży żeby było rozbicie na więcej niż 2 grupy sojków choć nwm czy to wyjdzie
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Bo u nas się rozkłada na kilka sojków ¯\_(ツ)_/¯
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Zacznijcie atakować to będzie pw w deffie XD
  4. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

W sumie zawsze było mówione krąg miał być większy to w końcu inno dało XD
  5. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Ładny krąg dowaliło
  6. Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ostatnia osoba którą znałem co miała jakiś uraz do dc walnęła szare, więc ciekawe co będzie teraz :rolleyes:
  7. Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Teatr, magazyn odpowiedni, eko na full, mocne wino i już można mieć tylko budzik nastawiony żeby klikać kiedy trzeba, a wojskiem nie ma się co przejmować zbyteczne jest
  8. Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ktoś chce powiedzieć co się stało, bo jeszcze 2 dni temu tabela inaczej wyglądała.
  9. [Nowość] Zimowy super szybki świat

Wydaje mi się, że taka prędkość nie przejdzie bo nie ma jak zbalansować bonusów do wojska/mitów wtedy tego nie było.
  10. [Wyjaśnione] ostatnia aktualizacja achilles

Owszem był taki błąd, ale jego naprawa powinna spowodować, że liczba ludności powinna się zmniejszyć w zakresie 0-1, a nie jak niektórzy mają straconych 4 ludków, jeśli można prosić o przekazanie technikom o ponowne sprawdzenie tego błędu byłbym wdzięczny.
  11. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Karkówka 7/7 ale musi się skończyć anarchia
  12. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Daj mu spać
  13. [Ulepszenie] Tryb ciemny

Napisałem o grze na forum też można by coś takiego dodać, ale mój zamysł jest obecnie stricte o grze na forum nie jest to aż takie konieczne. Co do grafiki to nie rozwiąże problemu. Polecam odpalić tryb nocny i zobaczysz w czym jest problem ;) obecnie lepiej jest w nocy bez niż z.
  14. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Szkoda mi srebra. Ciężko się zbiera nie jestem z tych graczy co mają po kilka-kilkanaście kk w jaskini.
  15. [Ulepszenie] Tryb ciemny

Przychodzę na forum z propozycją dodania do gry obsługi trybu ciemnego. Jest to funkcjonalność z której korzysta coraz więcej aplikacji i stron. Obecnie gra nie wygląda zbyt przyjemnie jeśli korzysta się z wymuszania tego trybu i trzeba go wyłączyć podczas korzystania z niej, ponieważ powstaje...
  16. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

a to i tak nie stoi wszędzie 3k deffa?
  17. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie no odbijanie jakieś to pewnie trochę czasu trzeba się przygotować, bo już olimp się lepiej bije bo mur 0 XD
  18. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Zawsze jest jeszcze czas na buncik na piramidzie albo kolosie przypadkowy :cool:
  19. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

A to my już mamy skracać? Ja jeszcze mitów nie skończyłem kolejkować :mad:
  20. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ale wy niecierpliwi jesteście :rolleyes:
Do góry