Wyniki wyszukiwania

1. Why.So.Serious.?

[Ulepszenie] Ilość nadchodzących wojsk

Screeny wysłane w tickecie.
  2. Why.So.Serious.?

[Ulepszenie] Ilość nadchodzących wojsk

Jak było to do kosza. Ulepszenie polegające na tym iż w ruchomym raporcie na przeglądarce widzimy ilość nadchodzących wsparć i ataków na wzór tego co widzimy w aplikacji mobilnej.
  3. Why.So.Serious.?

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Od testowania jesteśmy my :D Fajnie że ktoś już zgłosił ten błąd z okienkiem wiosek ,bo jest bardzo irytujący.
  4. Why.So.Serious.?

Dyskusja na temat nowego świata

Myślałem że błogosławieństwo Hefajstosa na stałe zawita do nowych światów ,bo nie ma żadnej przyjemności z budowy miasta od zera. Jeżeli z kolei uważacie że jest to zbyt duże ułatwienie dla graczy to progi ptk można by było przedefiniować aby każdy był zadowolony na każdym etapie rozwoju świata...
  5. Why.So.Serious.?

Fajne ustawienia tego nowego świata ale bez błogosławieństwa ,czyli pali po 997 pkt. masakra ,a ja myślałem że to już na stałe weszło. :(
  6. Why.So.Serious.?

Jacyś goldziarze się wybierają bo trzeba golda odrobić :D ?
  7. Why.So.Serious.?

[Ulepszenie] Nagroda dzienna - Mityczna czara

Też jestem na tak. Bardzo przydatny gadżet a tak mało spotykany.
  8. Why.So.Serious.?

Fajny bohater dla ludzi co grają dużo jednostkami mitycznymi. To co ,kiedy kolejny event ?? :D
  9. Why.So.Serious.?

[Zakończony] Gracz Roku 2021 - Głosowanie

a) why.so.serious.? b) BYBLOS , KARISTOS
  10. Why.So.Serious.?

W końcu doczekałem się wyłączanie powiadomień na danego gracza. Teraz noby już mogą mnie cmoknąć w 4 litery.
  11. Why.So.Serious.?

Dyskusja na temat Puszki Pandory.

Moim zdaniem event mało udany. Przy 20 puszce ,czyli dopiero w połowie ,jak przy 10 próbie duch znowu ucieka mimo iż ma się szanse 50-60% odechciewa się klikać. A wszystko po to aby dokupywać wojsko. Żeby nagrody były bardziej okazałe za te wysiłki ,ale tutaj też średnio ,bo np. przy 26 puszce...
  12. Why.So.Serious.?

[Ulepszenie] Baner za wygranie Olimpu

Jak bym wiedział że takie coś dostane to bym na chwile przed zdobyciem olimpu wyszedł z sojuszu. Powiało trochę wiochą. Z tym banerem czuję się jak bym zdobył pierwsze miejsce ale na konkursie hawtowania dla niewidomych.
  13. Why.So.Serious.?

Po aktualizacji znikneła opcja zawracania wsparcia z konkretnego miasta. Brawo. Z każdą aktualizacją coraz lepiej się gra.
  14. Why.So.Serious.?

Statki

B3-B6-D2-D8-F1-F6-H5-H9-I7-I8
  15. Why.So.Serious.?

[Legalny] DIO-TOOLS-David1327

Czyli jak ktoś ma premkę wykupioną to może legalnie korzystać :D
  16. Why.So.Serious.?

[Legalny] DIO-TOOLS-David1327

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ,ale dwa skrypty w tym wątku czekają na akceptację. jeden z grudnia 2018 i to jest pikuś ,a drugi z czerwca 2016. Tak że nie liczcie że akceptacja dio-toolsa przejdzie tak szybko jak tego oczekujecie.
  17. Why.So.Serious.?

[Nowość] Charon i Hefajstos

Nie wprowadzą tego. Przecież to gra deffensywna ,gdzie 350 ogni atakuje okupacje na której stoi 30.000 birem. To już lepiej przepić w karczmie te ognie niż je wysłać na samobójczą misje.
  18. Why.So.Serious.?

[Naprawiony] Dźwiek w apce

Coraz lepiej działa ta aplikacja. nikt nie chce dzwięków w grze - dostaje zdublowane info o ataku plus ustawienia dzwięków się nie zapisują. wszyscy oczekują dzwięku ataku jak są poza apką - dzwięku niema.
  19. Why.So.Serious.?

Karencja na ponowne dołączenie do sojuszu

dobry pomysł. a gra powinna się teraz nazywać grepozłom a nie grepolis.
  20. Why.So.Serious.?

OLINT - nowy świat z okazji 9 urodzin Grepolis

System: - stary - X - nowy - Zakończenie: - cuda - - dominacja - X Morale: - tak - - nie - X Prędkość: świata: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - X szkolenia: - 1 - - 2 - - 3 - - 4 - X handlu: - 1 - - 2- - 3 - X Bonus nocny: - 21:00 - 5:00 - - 22:00 - 6:00 - - 23:00 - 7:00 - - 0:00 - 8:00 - X Ilość...
Do góry