Wyniki wyszukiwania

1. Leito1939

Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Macie te colke jeszcze?
  2. Leito1939

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Odkąd zabrano mi powiększone magazyny nie mam już chęci logowania się na grę. Chciałbym aby znalazła się jakaś rekompensata która mogłaby mnie i mojego brata zachęcić do powrotu do gry w Grepolis
  3. Leito1939

Trzymaj się ciepło wraitch2! Chyba że wolisz chłodno to już jak tam wolisz. Wspaniała gra i fenomenalna przygoda, fajnie było :) Dziękujemy za Grę :>
  4. Leito1939

Diabeł… a po co coś testosowac skoro domyślasz się że może działać xd Mamy dwie wieści, dobrą i złą, zaczniemy od dobrej. Zaktualizowalismy to! Ahh, nareszcie. A zła? Nie działa
  5. Leito1939

misiek200200 super profil :) Tez muszę zmienić na wiosenny :) Do potuska gracze już pisali, pewnie nie długo go zaktualizuje jesli ma taka możliwość
  6. Leito1939

Dyskusja na temat nowego świata

Nie sądzę. Inno na to niestety nie ma żadnego wpływu, serwery dwubiegunowe to domena należąca do graczy i to tylko od nas zależy na ile biegunów grać będziemy. Nie wiem jaki mógłby być sposób na przeciwstawienie się tego ale tak niski limit graczy powoduje tylko uśmiech :) Gracze po prostu będą...
  7. Leito1939

Dyskusja na temat nowego świata

Bardzo fajne ustawienia serwera, szkoda tylko ze w tak kiepskim okresie będzie startował :) Limit członków sojuszu chyba tylko się coś tam źle kliknął xd
  8. Leito1939

Za to „Lej to” nigdy Wam już nie będę polewał
  9. Leito1939

Uklęknij przed naszym potężnym mieczem
  10. Leito1939

Do mnie było pisać, ja warki i modlitwy nie odmawiam
  11. Leito1939

Nie cofnąłem? Ale przypal xd
  12. Leito1939

Będę potrzebował pomocy w odbiciu mojej stolicy. Została mi podstępnie zabrana przed cudami, od dzisiaj kosa z Lisami
  13. Leito1939

Ale bym sobie jakieś rogi powiesił nad drzwiami
  14. Leito1939

Boli Was potęga Nike
  15. Leito1939

Mass info (270 dni do EC) xd
  16. Leito1939

Dziękuje :)
  17. Leito1939

Do punktów które podaliście dodaj też Uszka, przez kilka tygodni co dziennie wysyłał w nasze rejony paliki motywując nas odpowiednio do wcześniejszego zagęszczania. Uszek jedyne z czego będziesz znany po tym serwerze, przynajmniej z naszej strony bo wśród swoich mogłeś coś tam znaczyć nie będę...
  18. Leito1939

Wszystkiego najlepszego Bano, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz pieniędzy
  19. Leito1939

Ja też już z nimi nie gram, nie jestem żadnym odkryciem wszyscy wiedzieli o mnie wcześniej! :mad: :D
  20. Leito1939

:)
Do góry