Wyniki wyszukiwania

1. jakubkrak

Sytuacja na świecie Lapitos

Pączek dzisiaj zapewne nie ruszałeś się z domu bo... niebezpiecznie :)??
  2. jakubkrak

Nie minąłem się z prawdą/ Nie minąłem się z prawdą.. Arta nie ma od dawna... Oczywiście rozumiem, przyjąłem i wyciągnę wnioski ...
  3. jakubkrak

Graty dla Spiochów i całej koalicji.. Kawał dobrej roboty... Wynik był do przewidzenia, ale zupełnie Wam to nie ujmuję.. Szacun
  4. jakubkrak

top 15 sojuszy

Nie mam zdania bo nie widziałem.. Ileż można czekać :)
  5. jakubkrak

Pora na zmianę samochodu.. Ktoś ma jakieś rozsądne propozycje?? P.S. Pytanie do fanatyków motoryzacji bo wybredny jestem...
  6. jakubkrak

Podwójne standardy. Kiedyś wszyscy narzekali, że Tuptusie wygrywają każdy świat dzięki dyplomacji.Teraz te same osoby które narzekały na postępowanie Tuspusiów same poukładały się z większością świata i bronią swojego twierdząc, że kto nam bronił zrobić tak samo i że nikt nas widocznie nie...
  7. jakubkrak

top 15 sojuszy

Safona jak możesz nie myśleć o Haszku.. Haszek to Złote Dziecię . On nie wstaje do pracy, tylko praca wstaje dla Niego. Haszka nie budzi apka - To Haszek budzi apkę.
  8. jakubkrak

top 15 sojuszy

Poważnie?? Żart jakiś.. W takim razie czekamy i nie śpimy..
  9. jakubkrak

top 15 sojuszy

Kozak.. Prawdziwek. Perełka. Nick zapisuję w notesie i będę obserwował noname'a i wywołam do tablicy jak przyjdzie pora... O takich Cohones jakie mają Dezerterzy, Ty możesz tylko pomażyć..
  10. jakubkrak

Kto miał wolne w pracy od 21.12 do 02.01 bez brania urlopu :)??
  11. jakubkrak

Tak samo jak zawsze można było porozmawiać z Glorianem i Sisi.. Garudoo też bywa obiektwny :P// Da się ?? Pozdro Sisi..
  12. jakubkrak

Jak Mikołajowo :)
  13. jakubkrak

Obiektywnie mimo, że nie ma się czym chwalić...
  14. jakubkrak

top 15 sojuszy

Jesteście hipokrytami .. Jak wygrywaliśmy dzięki dyplomacji to od razu był płacz, że świat ustawiony i taka gra jest bez sensu. Na następny świat Wy macie sporo paktów i teraz jest ok i teksty typu "kto Wam bronił zrobić tak samo" .. ehh podwójna moralność.
  15. jakubkrak

Zdrowych i Wesołych Świąt i co najważniejsze rodzinnych.
  16. jakubkrak

A to jest zabronione? Czy myślisz, że wynika to z mojej niewiedzy mechaniki gry??
  17. jakubkrak

Tacy gracze jak Gustaw wyrzucani są przed stratą 7 wiosek by nie psuć statystyk??
  18. jakubkrak

Kapitanie Sparow czy dzisiejsze szaraki bawią Cię w stopniu chociaż porównywalnym do tych sprzed kilku dni??
  19. jakubkrak

Tak było zawsze. Na świat wpada jakaś ekipa uznawana za kozaków i ekipa tych którzy dostali od kozaków na poprzednim świecie. Sprawa komplikuje się o tyle, że ilość skopanych tyłków ze świata na świat rośnie.. Proporcję się wyrównują.. Przynajmniej w teorii..A praktyka swoje...
  20. jakubkrak

Jak zwykle dwie frakcję. Każda z nich twierdzi, że jest najlepsza i, że pokaże to drugiej stronie. Tuptusie kibicują Dezerterom, którzy znaleźli się w beznadziejnym położeniu na tym świcie,a Śpiochy (Nie pośpisz i Nie zaśniesz) przygarnęły pod skrzydła Ocenzurowanych, Białe Żagle i Kohortę. Jak...