Wyniki wyszukiwania

1. Gravi-NT

Big Kamil

na jakich swiatach grałeś ?:P
  2. Gravi-NT

WhySoSerious?

bardziej myślałem o kotkach w piwnicy no ale ok.. ide pokazywac komuś innemu ;(
  3. Gravi-NT

WhySoSerious?

czyli mówisz że dopiero co komunia pykła ? to chodz do mnie, wujek da ci prezent,
  4. Gravi-NT

WhySoSerious?

oj mocne słowa jak na 13-latke
  5. Gravi-NT

Sytuacja na świecie Hermonassa

Pl serwer czy Beta grepolis ?
  6. Gravi-NT

i czołem, spytacie skąd sie wziąłem ?
  7. Gravi-NT

tsa lecze sie bo mam dosyc pewnej osoby.. przyjdz po nią do mnie bo mam dosyć
  8. Gravi-NT

kariera nie ucieknie ..dla twojej wiadomosci lecze kontuzje.. takze moge ci odpowiadac..
  9. Gravi-NT

to chyba nie miał być pocisk ? bo nwm sam jak to traktowac xD mnie to nie uraża i dobrze sie czuje z tym :D
  10. Gravi-NT

Lecisz bez gumy bo jeszcze ci jej w sklepie nie sprzedają
  11. Gravi-NT

wartościowy gracz xD Dorosłość i szacunek w pełnej okazałości :D chyba za poważnie ktoś ta gre bierze i jak komus moje emotki nie pasuja to...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  12. Gravi-NT

odezwał sie najwiekszy przegryw.. ile jeszcze razy bedziesz zaczynał od nowa ?
  13. Gravi-NT

przygarnął kocioł garnkowi
  14. Gravi-NT

czyli spotkamy sie po przeciwnych stronach ale długo nie powalczymy bo znów zrezygnujesz
  15. Gravi-NT

a kim ona była w sojuszu ? jedyne jej posty an Fo to w Obrona i w Pub chwalenie sie co to nie ona... tak decydowaliśmy o wsyztskim i to błąd bo osoba twojego pokroju nie powinna decydować co w domu bedzie na obiad. prowokacje kłótni ? chyba ogórku zapomniałeś kto ogarniał kłótnie a co do niej...
  16. Gravi-NT

u mnie za oknem grzmi
  17. Gravi-NT

\*Hoopoe\* jak ty mnie w tej chwili zaimponowałeś xDD jesteś mądrzejszy niż myślałem xD
  18. Gravi-NT

marta.. gdyby cie gracze nie znali to moze by uwierzyli.. ale kazdy wie jak działasz kolezanko to nie jest oficjalny serwer TS a na boku az takim hakerem nie jestem jak ty by ukryć sie na ts.. gdyby nie mafred nie podjął bym próby reaktywowania sojuszu ..
  19. Gravi-NT

bo mnie sie nie da nie lubić.. :D nie no kiedyś moze razem zagramy Obaj za duzo szczekamy xDD
  20. Gravi-NT

elcome prawda jest taka ze nie wytrzymałeś presji i dałes sie omotac osobie która namawiała graczy do odejścia (pisała pw do nich) i po raz kolejny nie pisze o kogo chodzi a każdy wie kto tak robi ... czasami mnie ponosi śmieszkowanie to prawda ale badz co bądz kazdy wie jaki jestem