Wyniki wyszukiwania

1. Ex1le

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

no a juz blisko zatracenia byles
  2. Ex1le

XDDDDDD
  3. Ex1le

Sytuacja na świecie Nysa

Ja tylko zwiedzam, grepo to nudy
  4. Ex1le

Sytuacja na świecie Nysa

Ale tu dymy sie zrobiły a myślałem że na złomowaniu sie świat skończy
  5. Ex1le

Kosa ty sie nadajesz do pomagania nie powiem przy czym Mam nadzieję że jakością wygracie, kibicuje od samego początku
  6. Ex1le

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

To teraz kiedy zgłosicie problem że nie da się wcale wejść na apke? Czy może "problem już został zgłoszony technikom i działają żeby to naprawić" :p bo nie wiem czy będe mógł dziś spokojnie spać.
  7. Ex1le

Drogi Ex1le, Informujemy, że gra została zaktualizowana do wersji 2.190. W tej aktualizacji dokonaliśmy pewnych zmian, aby łatwo pokazać transakcje z Giełdą w sekcji raportów i powiadomień. Naprawiliśmy także kilka błędów! NOWOŚCI: -Nie musisz się już przejmować brakiem powiadomień na...
  8. Ex1le

Czyli teraz zamiast braku dźwięku po aktualizacji dostaliśmy to że apki się nawet włączyć nie da? No nie powiem, tym razem to się popisaliście z naprawieniem błędów, może będą normalnie powiadomienia przychodzić :DD
  9. Ex1le

Sytuacja na świecie Pandosia

myślę że z osobą niestabilną emocjonalnie jak Ty też mało kto chciałby się spotkać :)
  10. Ex1le

Valar potrafiło odbić u glorii okupke na 15k białych. Gloria u valarow już niestety nie :(
  11. Ex1le

Od Johna mogłeś kupować, wtedy by miał szansę, ale nadal ma 40k pw
  12. Ex1le

Garudoo to jest kozak
  13. Ex1le

Ciężko o przetrzepanie jak dookoła zielono mają niektórzy :(
  14. Ex1le

Nie wiem pierwszy raz widzę tych zawodników panie Zoomair
  15. Ex1le

Niezła teoria
  16. Ex1le

Ale ten mistrzunio mądry ale on dobrze prawi Mmmm
  17. Ex1le

Bo lubię konwersacje które nie prowadzą do niczego a taka jest z Tobą, co z tego że formalnie nic nie macie skoro jak któryś z sojków wsadzi kolona to sie zlatujecie jakby w Valar co najmniej mulard miał z wyspy złocić wojo ciebie to pierwszy raz widzę janku, przyszedłeś kolegę słupa obronić?
  18. Ex1le

Mroq nie wiem czemu ale zachowujesz się tak że po twoich wypowiedziach odczuwam że ci czegoś w życiu brakuje, wstawiacie w 4 soje tyle co Valary w dwa a i tak masz najwięcej do powiedzenia, wyjdź poza top100 w pw to może ktoś usłyszy twoje zbędne komentarze :) Szkoda że waszych okupek I akcji...
  19. Ex1le

Zmiana zakończenia świata po EC

to podbij jeszcze raz będe wdzięczny
  20. Ex1le

Zmiana zakończenia świata po EC

Jestem na tak, czekam na zamknięcie Dyme od wakacji tamtego roku po tym jak Złodzieje zbudowali cuda a tu świat nadal się ciągnie