Wyniki wyszukiwania

1. suchar25

[Powielone zgłoszenie] Znowu trabka

Dzisiaj się budzę spodziewam miłego dnia, cieszę się fajna pogodą, a tu mój znajomy pisze na gg, że padła mu czujka w moim 08. Muzyka poważna, które było dla mnie baaardzo ważnym miastem. Siedział tam kolon, który wszedł tylko dla tego, że sygnał alarmu się nie aktywował i nie miałem jak zrobić...
  2. suchar25

[Wyjaśnione] Kod

Co jakiś czas wyskakuje nam kod w którym mamy wpisać literki pokazane na obrazku. Wie ktoś czemu to na 100% ma służyć? Bo słyszałem ciekawe wyjaśnienie:D
  3. suchar25

[To nie błąd] Tematy ściny

Witam, nw czy jestem w tym osamotniony, ale c jakiś czas jeden z nowych tematów na forum sojuszowym to temat ścina. Wejście w taki temat powoduje moooooocnego laga. Nie jest to wina internetu ponieważ inne tematy dobrze się otwierają:) Jest to szczególnie irytujące jak temat ścina to temat...
  4. suchar25

[Ulepszenie] Ataki na własne miasta w urlopie

Problem: Często frontowi gracze, którzy idą na urlop mają problem z przeżyciem przez te dwa dni, zanim urlop się aktywuje, ponieważ w wypadku wycieczki kolonem do ich miast są zmuszeni do obrony klinami ewentualnie cofki. Niestety nie mogą posłać kontry z innego miasta. Dotkliwe jest to w...
  5. suchar25

[Wyjaśnione] Ekspansja lądowa

Yo, jak wiadomo zaklęcia działające na miasto zostają przerwane w chwili wpłynięcia kolona. Czy tak samo jest z ekspansją? Jak ktoś mi wbije kolona i potem go rozbije to ona zniknie? I czy jak ktoś podbił by mi to miasto to ekspansja nadal by na nie działała?
  6. suchar25

[Ulepszenie] Wybór systemu numeracji miast

Problem: Większość graczy spotkała się z sytuacją gdzie nie może nazwać miasta tak jak chce ponieważ cyferki itp. jakie prawdopodobnie daje przed właściwą nazwą zabierają te 2-3 potrzebne znaki. Nie mówię już o innych sposobach numeracji a widziałem i takie co zabierają 7 znaków jak ten obrany...
  7. suchar25

[Ulepszenie] Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Problem: Nie wiem jak was, ale ja często mam ochotę walić głową o biurko jak widzę misję typu: obroń się przed 300 jednostkami, wyślij 210 jednostek itp. na wyspach gdzie miasto ma specyfikę typowo morską (biremki/ zapałki). Uniemożliwia to wykonanie misji i blokuje pojawienie się nowej...
  8. suchar25

[Naprawiony] Wersja mobilna- błędy

Witam, grając natknąłem się na parę błędów przy mobilce. Myślę, że je wymienię aby coś z nimi zrobiono:) 1. Brak powiadomienia wymuszonego o atakach. Najbardziej denerwujący był ten, który sprawił, że nie przychodziły mi powiadomienia przy atakach. Straciłem przez to effenkt miesięcznej walki o...
  9. suchar25

Robimy piosenkę :D

Robimy piosnkę;) Zasady: -każdy gracz tworzy jeden wers -wers parzysty musi być rymem do wersu nieparzystego, czyli: 1 post dowolny 2 post rym do 1 postu 3 post dowolny 4 post rym do 3 postu;P -dobrze by było jeśli piosenka miała by jakiś sens :D...
  10. suchar25

[Ulepszenie] Zmiana w Kolejce Budowy

Przedstawienie Problemu: Jak każdy wie nie można wydać polecenia budowy budynku jeśli nie ma się dość wolnych mieszkańców. Niestety nawet jeśli najpierw wydamy polecenie budowy Gospodarstwa Wiejskiego nie możemy po nim wydać polecenia budowy budynku ponieważ nie mamy wolnych mieszkańców, choć...
  11. suchar25

[Ulepszenie] Nowa wersja Plagi ^^

Przedstawienie problemu: O beznadziejności obecnej plagi pisałem już w mojej wcześniejszej propozycji, jednak wielu graczy nawet po podniesieniu jej czasu działanie nie korzystało by z niej. Ktoś wcześniej napisał, że idealnym wyjściem było by zastąpienie tego czaru innym. Trochę nad tym...
  12. suchar25

[Ulepszenie] Zwiększenie efektywności Plagi (czar)

Przedstawienie problemu: Ciągle zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego czar plaga Hadesa, będąc kontrą zadowolenia Hery obniża czas produkcji surowców tylko na 3h (w przepadku prędkości serwa x2), a kosztuje 250 łask. Uważam to za dość niesprawiedliwe:) Ponieważ Zadowolenie Hery daje 6h bonus...
  13. suchar25

[Wyjaśnione] Znaczek koło nazwy miasta

Witam, mam problem ponieważ nie mogę rozszyfrować do czego służą te małe znaczki tarczy z włóczniami, które są widoczne po po lewej kiedy otworze listę miast.
  14. suchar25

Złoto za przysługę

Witam, mam pytanie czxy gracz może za pomoc militarną, ekonomiczną czy inną dać innemu złoto? np. Gracz A ma na swoim profilu w grze wystawioną wiadomość "W zamian za pomoc w podboju dam kod z SMS na złoto za 11zł" gracz B kontaktuje się z graczem A i pomaga mu w podboju. Gracz A daje mu kod z...
  15. suchar25

Mapa się nie ładuje

Witam, dzisiaj rano chciałem zalogować się na swoje konto w grze. Niestety pasek, który ładuje grę nie chciał się załadować do końca:( Ładował się do momentu tej błyskawicy na pasku, dalej nie chciał. Mogłem przeglądać miasto i rekrutować jednostki, ale zamiast mapy było tylko czarne tło...
  16. suchar25

Serwer Bohaterów

Witam, miałem przerwę w grepolis i usunęło mi się konto ze spełnionymi wymaganiami do świata bohaterów (zostały tylko odznaczenia). Czy mimo to będę mógł zacząć grę na serwerze bohaterów?
  17. suchar25

Spartańskie Bochenki

Zanim nastała Nowa Era, po zdobyciu Sparty przez Mykeńską armię, w Sparcie powstała zbieranina największych smakoszy tamtych czasów. Zwali siebię Spartańskie Bochenki. Ich celem była obrona dobrej spartańskiej kuchni przed zapomnieniem. Walczyli o kulinarną kulturę mieczem i łyżką...