Wyniki wyszukiwania

1. OsZczepCS

Sytuacja na świecie Lindos

No cóż, nie myję niestety "sraczów" chociaż ktoś kto myje jest dla mnie takim samym człowiekiem jak ten kto w nich robi co innego. Jeśli oceniać, by mój kontakt z częścią ciała, która ma największy związek z toaletą to w porównaniu z Dorotą jestem nowicjuszem. Tak lizać tyłka jak ona nikt nie...
  2. OsZczepCS

Walki na świecie Helorus

Ja mitem atakuje, a Ty się nim bronisz:)
  3. OsZczepCS

Walki na świecie Helorus

4. OsZczepCS

Sytuacja na świecie Helorus

Jak ktoś miałby się męczyć to, by się wyszarzył.To raczej nieskomplikowany proces polegający na wejściu odpaleniu festynów i wyjściu. Spinać się muszą inni żeby sobie dodać te złote piksele do nicku o ile chcą, bo wciąż nie wiadomo.
  5. OsZczepCS

Chyba trzeba byłoby samemu sobie cudaki rozwalić i pomóc przeciwnikom w sypaniu surki, bo patrząc na ich zaangażowanie w sprawie cudów to wydarzeniem byłoby wysłanie na nie kolona już nie mówiąc o przejęciu. Pisze to bez cienia ironii.
  6. OsZczepCS

[Ulepszenie] Grepolisk Polska umarło?

Chyba zdarzenie związane z propozycją:)
  7. OsZczepCS

Mistrz Propozycji - Podliczanie głosów

Kurczak Dozymetryczny
  8. OsZczepCS

Faktycznie może Simsy - ciekawa rozbudowana gra.Przejdziemy całą ekipą, bo w sumie wygraliśmy tu już wszystko co było do wygrania.Doktorkowi zostaje grepolis on w sumie to nic nie osiągnął także ma sporo do udowodnienia. Polish gratulacje za Kalidon.Znów się minęliśmy.Chociaż nie wiem czy...
  9. OsZczepCS

Pokazuje ci tylko jak mało znaczy to co piszesz i znaczyć będzie. Pan doktor nigdy nie miał 5,10,19 lat. On przeskoczył od urodzenia do trzydziestki żeby nikt przypadkiem się nie naśmiewał.
  10. OsZczepCS

Ta Kalidon...myślę, że przejęcie prawie 200 miast od wszystkich, którzy z Nami tam walczyli, Wbicie na cudaka na 10 poziomie, top3 wojowników przez cały okres gry i dowodzenie tym mocnym sojuszem przez tego "przeciętnego noobka" to coś o czym możesz jedynie pomarzyć.Nie istotne kim jestem dla...
  11. OsZczepCS

Trzeba przeprosić za to, że przeciwnicy nie podołali. No i jeszcze, że tutaj Turek z Glorianem się nie mogli przegadywać, bo serwer może być mocny tylko jak jest na nim MDG i Rzeźnia. Pieprzyć i solić wszystko inne:)
  12. OsZczepCS

Kurs 1.01
  13. OsZczepCS

I "bez honoru " zapomniałeś dodać.
  14. OsZczepCS

Dyskusja na temat zmiany skryptu forum na XenForo

Wreszcie znalazłem jak wejść w temat i mogę coś napisać! A tak na poważnie to zgadzam się z poprzednikami, że jasne kolory tak biją po oczach, że nie da się tu siedzieć.Na TW2 wygląda to o wiele lepiej i takie "umocnienie" ramek i przyciemnienie (mocne) forum, by pomogło. Co do nowych bajerów...
  15. OsZczepCS

Odp: Sytuacja na świecie Helorus A skąd mam wiedzieć czy rozwalałeś wojsko czy nie?Nigdzie na FO nie odniosłem się do tego. Stwierdziłem u nas na forum fakt, że zarobiłeś 60 tysięcy w ataku i 200 tysięcy punktów w obronie w dniu gdy nie było żadnego odbijania z naszej strony, a z nikim innym...
  16. OsZczepCS

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Monopol na szczere wypowiedzi ma tylko jedna strona? Z jakiej racji Twoi sojusznicy mogą po nas jeździć, a ktoś od nas nie może powiedzieć słowa, bo obraża? To Wy winicie kogoś kto umie wykorzystać swoje zasoby do bycia najlepszym sojuszem.Jak już...
  17. OsZczepCS

Odp: Sytuacja na świecie Helorus Ale my w większości odrzucaliśmy oskarżenia jakoby dostajemy po tyłku.I to od osób co front widziały na filmach z II WŚ. Dopiero potem rozgorzała dyskusja na inny temat i chyba nie brałem w niej udziału także Ci, którzy brali mogą się wypowiedzieć po co to...