Wyniki wyszukiwania

1. gildon

[Wyjaśnione] Prezent na wiki

http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Trz%C4%99sienie_ziemi Nie jest to błąd, więc pytam tutaj. Co to za prezent? :D
  2. gildon

[To nie błąd] Bezsensowne wyświetlanie godziny

Jak dla mnie takie wyświetlanie godziny jest trochę bez sensu. Przedłużam raczej o 1 godzinę, a nie o 01:00:00 godzinę. Może i nie jest to błąd, ale jak dla mnie jest to troszkę bez sensu.
  3. gildon

Wiki się nie ładuje!

Chciałbym zgłosić, że nie ładuje się strona wiki. Kto tak jeszcze ma?
  4. gildon

[Wyjaśnione] Odznaczenie Handlarz

Czy odznaczenie Handlarz jest za ogólny handel, czy tylko za ten z wioskami?
  5. gildon

Werrsja mobilna FO

Proponuję wprowadzenie wersji mobilnej naszego wspaniałego FO. Przy wolniejszych transferach znacznie pomogłoby to w pisaniu, gdy nie mamy dostępu do komputera. - - - Automatycznie połączono posty - - - Propozycja do zamknięcia. Shanqua mi wszystko wytłumaczyła.
  6. gildon

[Wyjaśnione] Czy istnieje aplikacja do forum?

Czy istnieje aplikacja specjalizująca się w pisaniu na FO? Na przykład mi, taka apka bardzo by się przydała. - - - Automatycznie połączono posty - - - mam na myśli jakąkolwiek wersję mobilną
  7. gildon

Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Chciałbym zaproponować zmianę warunków naboru na świat bohaterów. Dzisiaj świat Achilles jest światem martwym, właściwie każdy może zaledwie po miesiącu gry zdobyć wymagane warunki. Dlatego proponuję zaostrzenie warunków naboru na świat bohaterów. Przykładowe warunki: - Co najmniej 300000...
  8. gildon

[Inne] Sieci komórkowe

W związku z tym, że w temacie Telefony Komórkowe nie można pisać o sieciach tworzę ten temat. Omawiamy tu ich promocje, oferty i tym podobne :)
  9. gildon

Kerbal Space Program - KSP - Temat o tej wspaniałej grze

Kto gra? :D Gdzie najdalej dolecieliście?
  10. gildon

gildon

No co mi tam :) Jak inni zakładają to i były spamer miesiąca ma obowiązek ;)
  11. gildon

[Naprawiony] Błąd paska

Ledwo wyszła nowa aktualizacja i już znalazłem błąd. Kiedy się loguję muszę od nowa ustawiać wielkość paska na dole ekranu :( Wcześniej nie miałem tego problemu. Czy ktoś ma podobny?
  12. gildon

Wiki

Mam pytanie jak się zarejestrować na wiki? :o Nie mogę znaleźć :(
  13. gildon

[Naprawiony] [wiki]Błąd w ustawiniach Heraklion

Jako, że nie jestem zarejestrowany na wiki muszę zgłosić ciekawy błąd. W opisie ustawień świata Heraklion jest stary system podboju i napis, że nie ma na nim okupacji. Proszę więc o wstawienie tam prawidłowej wartości.
  14. gildon

[Nie można powtórzyć] Błąd w dziale Sojusz

W dziale sojusz można zobaczyć kto jest członkiem sojuszu, zmieniać uprawnienie, zarządzać rezerwacjami, zobaczyć, kto stracił lub zdobył miasto, co się dzieje w Pakowiczach itd. Zauważyłem, że występuje błąd w zakładce "Podgląd". Kiedy się wpisze na jaką chce się wejść stronę ( np. Podgląd...
  15. gildon

Civilization IV

Kto gra :D Gra jest super. Niemal tak samo dobra jak gry z serii Total War. ;)
  16. gildon

Punkty kultury a okupacja

Jest taka sytuacja. W mieście do zakończenia pochodu zostało 7 godzin. Gdy nagle do miasta wchodzi kolon. Czy impreza nadal trwa? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. :)
  17. gildon

Ranking

Jak wiedzą wszyscy, to kiedy zdobywa się pkt walki to wliczają się one w rankingu. W rankingu sojusze wojownicy oraz sojusze atakujący lub sojusze obrońcy i w indywidualnych. Ale kiedy sojusz się rozpada, wtedy Ci którzy odchodzą muszą od nowa nabijać punkty swojemu nowemu sojuszowi, a stare...
  18. gildon

Konto, a forum

Czy gdy usunę konta na wszystkich światach, a mam konto na FO, to konto mi się usunie?
  19. gildon

Napoleon Total War

Kto gra w Napoleon Total War? :):D Moja ulubiona gra :cool:
  20. gildon

Zamknięcie rekrutacji świata

Mam pytanie, kiedy na świecie jest zamykana rekrutacja?