Wyniki wyszukiwania

1. Radexo

**equilibrium**

Sojusz jedynie dla graczy szukających wyzwań budowany na solidnym doświadczeniu _______________________________ Jeśli jednak brak doświadczenia , ale wykazujesz się chęcią do gry i wspólnej zabawy to jesteś Tym kogo szukam _______________________________ Wszelkie zaproszenia do paktów...
  2. Radexo

[Wyjaśnione] Forum bb

da się dodać zdjęcie na forum z komputera?
  3. Radexo

[Wyjaśnione] Magazyn

Obecna pojemność magazynu: 11026 na każdy surowiec z czego w schowku: 1400 na każdy surowiec co oznacza ten schowek?
  4. Radexo

[Wyjaśnione] Misja wyspowa

Wyścigi rydwanów W jednej z podległych ci wiosek odbędą się wyścigi rydwanów. Ich uczestnicy są bardzo odważni i sprawni. Mogliby dołączyć do twej armii. Trzeba im jedynie dać pokaz siły. Co prawda mogą być niezadowoleni z poboru, ale z drugiej strony można im obiecać sfinansowanie wyścigów w...
  5. Radexo

Lajki na forum

Wpadłem na pomysł lajków ( Lubię to! ) z facebook'a do komentarzy na forum. Myślę, że by się przydało. Niektóre sojusze prowadzą listę obecności a to by ułatwiło i przyśpieszyło pracę. Nie trzeba by było np kasować tylu wpisów. Co o tym myślicie?
  6. Radexo

Reputacja

Czy można się jakoś odwołać to negatywnego dodanego punktu reputacji?
  7. Radexo

Podział miast i łatwiejsza nawigacja

chodzi mi o jakiś fajny podział miast ze względu na wyspy w nazwach, np A-1, A-2, B-1 itp macie jakieś pomysły? nikt mi nie pomoże?
  8. Radexo

Garnizon zagłady

Witaj na stronie głównej sojuszu: Garnizon Zagłady ________________________________ Sojusz powstał z inicjatywy doświadczonych graczy z poprzednich ŚWIATÓW. Stworzymy sojusz, który będzie jednym z silniejszych na morzu. Jeżeli chcesz zachować stabilność, a jednocześnie szukasz przygód...
  9. Radexo

Zaproszenia

jest opcja dotycząca zaproszenia znajomych do gry za pomocą linku. Gdy znajomy zdobędzie 1000pkt otrzymujemy 200złotych monet. Czy można zaprosić kilka osób za pomocą jednego linku?