Wyniki wyszukiwania

1. gildon

Historyczne wydarzenia

Przecław otrzymał prawa miejskie 666 n.e.
  2. gildon

[Ulepszenie] Skarbiec sojuszu i dodanie pewnej funkcji w sojuszu.

Jestem na nie, sama koncepcja skarbca jest ciekawa, ale te bonusy są jakieś śmieszne. Jeśli już miałby być skarbiec, to w innej formie, np. trzymane są tam surowce, które są rozdysponowywane przez gracza z funkcją "Skarbnik".
  3. gildon

Historyczne wydarzenia

Po raz pierwszy wyznaczono nachylenie ekliptyki do równika (Chiny). 2013
  4. gildon

[Ulepszenie] Nocne Ataki

Jestem na nie. Nie masz czasu na grę? To nie graj. Po to jest bonus nocny, aby ataki nocne były trudniejsze, a jeśli nawet z tym się nie wybronisz, to nie wybronisz się w ogóle.
  5. gildon

Sytuacja na świecie Paros

Jakby nie patrzeć chwilowo niemal same ochronki.
  6. gildon

[Nowość] Dominacja zamiast EC

Jestem na tak, ale trzeba by to trochę dopracować, aby gra miała sens.
  7. gildon

[Ulepszenie] kwestia szpiegowania - punkty walki

Jestem na nie, ponieważ umożliwiałoby to bardzo łatwe nabijanie sobie punktów walki. Stawiasz sobie z kumplem po mieście nastawionym na produkcję srebra, wrzucasz całe do jaskini i szpiegujecie się nawzajem. Darmowe punkty.
  8. gildon

Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum Akcjum, taki spokój jest tutaj ostatnio :)
  9. gildon

Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie

Odp: Gracz Roku 2015 - Akcjum Głosowanie adek176 :)
  10. gildon

[Zakończone] Zabawa Fabularna - Magic Holiday

Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday Byłem wróżbitą. Skończyłbym grę szybciej, tylko Karisia mnie zabiła tej nocy, kiedy wykryłem, że jest mordercą :D
  11. gildon

[Naprawiony] Forum się psuje (znowu)

Odp: Forum się psuje (znowu) Ale też nie miałem. I to mnie smuci.
  12. gildon

[Naprawiony] Forum się psuje (znowu)

Odp: Forum się psuje (znowu) Ja nie mam takich błędów :(
  13. gildon

[Zakończone] Awantura o Punkty - Książka (+) vs Film (-)

Odp: Awantura o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) Masz 446 łącznie. Ile w tym temacie to nie wiem.
  14. gildon

Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday "Nikt inny nie mógł mieć powodów, aby zabić Gacka" pomyślał Gildon. Dlatego uznał, że to Maja musi być morderczynią, teraz pewnie znowu szykuje się do morderstwa. (maja2013 dla ścisłości)
  15. gildon

Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday Po wielu godzinach Gildon w końcu był w stanie zebrać myśli. Poznał tego dnia wielu innych rozbitków. Jednak kogoś brakowało, londi powiedziała mu, że nijaka Maja budowała z Gackiem domki i że nikt jej dzisiaj jeszcze nie widział. "Podejrzane, przecież już...
  16. gildon

Odp: Awantura o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) Mi wyszło, że mam 732 posty w ogóle w tym temacie. Czyli dosyć słabo :mad:
  17. gildon

Odp: Awantura o Punkty - TS3 (+) vs Skype (-) ... Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic ...
  18. gildon

Odp: Zabawa Fabularna - Magic Holiday Gildon przechadzając się po wyspie i zastanawiając się co robić, zauważył grupkę osób schyloną nad czymś. Podszedł czym prędzej. Leżało tam czyjeś ciało, nie znał imienia tej osoby, ale ktoś cicho wymówił imię Gacek. Gildon przerażony odszedł czym prędzej...