Wyniki wyszukiwania

1. OsZczepCS

[Niezweryfikowany] Planer Ataków - Synchro

Takiego poradnika jeszcze nie widziałem. Jest ich masa o tym jaką zbudować kopalnie i ile potrzeba transów do deffa, ale to chyba każdy z nas już powinien wiedzieć. Tak, więc skupiłem się na czymś innym do czego wiele osób nie przywiązuje uwagi mianowicie na synchro. Do tej pory na swojej drodze...
  2. OsZczepCS

[Ulepszenie] Zmniejszenie kosztu pochodu triumfalnego.

Nie od dzisiaj wiadomo, że w tej grze bardziej opłaca się klepać festyny niż walczyć. Łatwiej kliknąć dwa festyny rano i wieczorem niż wysilić się zakolejkować wojsko, a potem znaleźć miejsce gdzie można, by je rozbić i powtarzać czynność od nowa. Nie licząc rozbijania offów i zakładając, że...
  3. OsZczepCS

[Naprawiony] [Aplikacja] Usunięcie tytułu/podpisu przy zmianie uprawnień.

Przy zmianie uprawnień gracza z mobilnej wersji gry usuwa się tytuł osoby zmieniającej te uprawnienia. Poniżej dwa screeny na dowód, że to nie jednorazowy błąd:
  4. OsZczepCS

TOP15 Rhetimno

Mogę się bawić i aktualizować jeśli ktoś nie gra będzie miał podgląd. Powiedzmy co tydzień później dłuższy okres. Ranking wojowników po ochronce :rolleyes: Gracze : Sojusze :
  5. OsZczepCS

Tubylerczykom Spełły Fajle

Rekrutacja : Pich - jeśli go przekonasz to możesz nawet mieć miasta w kosmosie i atakować szermierzami. Dyplomacja : NIEEE MAA - i nie będzie przez minimum pierwsze 2 miesiące od rozpoczęcia rozgrywki. Prezentacja wywołała wiele emocji i wierzymy, ze osoby tam piszące będą tak samo chętne, by...
  6. OsZczepCS

[Omawiane] Murek

Jest ktoś w stanie wyjaśnić to zjawisko?
  7. OsZczepCS

[Wyjaśnione] Handel a płynność gry.

Czy jest jakiś sposób by ograniczyć lagi przy przesyłaniu surowców do jednego miasta. W tej chwili przy 40 poleceniach handlowych przełączanie na to miasto (klepsydra) trwa 10 sekund (normalnie trwa jedną) jeśli tych poleceń jest więcej czy to czasami trzeba i czekać pół minuty. Sprawdzę każdy...
  8. OsZczepCS

[Naprawiony] Zarządca/Wojska poza miastem

Wchodząc w opcje zarządcy > wojska poza miastem ,a następnie klikając "wspierany gracz" nie sortuje wsparć. Odświeżałem ,usuwałem dane itp. Sprawdzałem na Chrome i Mozilli oraz 3 światach dla pewności.
  9. OsZczepCS

Skyrim

Gram od niedawna gdy na grepo nie atakują i muszę powiedzieć , że gra bardzo dobra i co najważniejsze mamy dowolność ruchów.Poniżej krótkie przedstawienie: Akcja toczy się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w Oblivion. Gracze wcielają się w jednego z ostatnich bohaterów wciąż pałających...
  10. OsZczepCS

Mount & Blade Warband

Gra ktoś w to ? gra strategiczna super rozbudowana opcja walki .
  11. OsZczepCS

[Omawiane] Wydarzenia paktu

Sytuacja wygląda tak: Pewien gracz doszedł do mojego paktowicza i w zakładce "Sojusz" > "Wydarzenia Paktu" jest to napisane . Poszedłem na dwudniowy urlop i po powrocie okazało się , ze nie jest już w tym sojuszu sprawdziłem "Wydarzenia Paktu" i tam nie było czasu odejścia ,ani żadnej...
  12. OsZczepCS

[Omawiane] Event ,a nowy świat.

Dlaczego na nowym świecie jest włączone kupno surki w evencie ? Ja nie zamierzam tam grać ,ale dla ludzi , którzy chcą normalnie pograć i coś osiągnąć będzie to raczej niemożliwe , bo jutro złotnik będzie miał kolona . Przy ostatnim evencie gdy wychodził jakiś świat nie pamiętam , który chyba...
  13. OsZczepCS

[Wyjaśnione] Reputacja

Kto pyta nie błądzi ;) Czy znajduje się gdzieś ranking osób z reputacją ? Nie chodzi mi o rangi ,ale o ilość punktów poszczególnych osób , a nie tylko tych zielonych prostokącików. I drugie pytanie co do reputacji. Jest jakoś sprecyzowane ile punktów przydziela dana osoba , bo zauważyłem ...
  14. OsZczepCS

[Wyjaśnione] Czary

Czy jest możliwe , by ktoś rzucił na jeden atak dwa czary ? Chodzi mi o mądrość i sztorm.
  15. OsZczepCS

OsZczepCS

No coś czuję , że będę żałować ;) Można pytać :cool:
  16. OsZczepCS

[Wyjaśnione] Nagroda za 7 dni ludność

Jak temat był to przepraszam , ale ja nie znalazłem. W nagrodach za 7 dni logowań dostajemy 100 ludności dodatkowo do wybranego miasta . Co się stanie gdy miasto zostanie stracone . Czy dostaniemy ten bonus do innego miasta ? Czy stracimy go na zawsze i nie będzie możliwości odzyskania ...
  17. OsZczepCS

ekwipunek/kura-sklep

Witam, problem polega na tym , że na Heraklionie wszedłem rano i nie było sklepu potem wszedłem na Ateny i tam są wszystkie produkty. Czy jest możliwość przeniesienia tego ? Czy np. jak kupię za jajka surowce to one będą dodane do ekwipunku czy do aktywnego miasta aha i czy jak będę miał...
  18. OsZczepCS

Stary podgląd miasta

Witam, dzisiaj nastąpiła kolejna już aktualizacja . Jak ją oceniam ja i 99% graczy wie każdy i tego nie trzeba pisać 2 razy;/ Jej skutków nie da się odwrócić (niestety) , ale można przywrócić "stary " wygląd podglądu miasta , bo ja osobiście nie chcę by mi się wyświetlało na każdym kroku...